zajimava dlouhovlasa setkani
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 220, 221, 222  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7815be4bed92b762d8279bd0c449a7ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem videla slecnu,kterou casto podkavam....a bylo mi smutno.Je to nadherna holka hodne pihata a se svetlymi vlnitymi vlasky,fakt zariva ....No a ted ma vlasky sestrihle(na podstatne kratsi)vyhlazene,obarvene na tmave hnedou s nijakyma blondatyma melirama.......achjo,vzdy me mrzi kdyz si nekdo takhle neco pokazi(vim neni to moje vec)ale myslim ze krasa by se mela uchovavat a pestit(extra kdyz je velmi zajimava)a ne se potapet ....je to skoda Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ale taky jsem videla uzasnou slecnu s dlouhatanskymi copy a krasne vysmatou Very Happy a to rozjasni naladu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 4:16 pm    Předmět: Citovat

Fairy, úplne dobre si to popsala. Wink Ted vím proc se cítím ve Vídni tak divne a sama. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem v tramvaji potkala pani (s vekem asi neco po padesatce (neumim moc odhadovat Embarassed )), ktera mela velky copanovy drdol upevneni krasnou sponou s drevenymi koralky. Vlasky mela šede, nebarvene, po rozpusteni ji musi sahat alespon po pas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 9:55 am    Předmět: Citovat

je ta musela vypadat pekne Very Happy
Ja o vikendu videla pani kolem ctyricitky,drobounkou ale s copem tesne pod boky a byl poradne husty Very Happy no nadhera.A potom jsem videla slecnu s hodne vlnitymi vlasky(taky hodne husty)Prirozeny,rozpusteny a skoro po zadek...krasa Very Happy

ja ci takyyyyyyyy Embarassed Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

ja asi pred mesicem a pul videla v tramvaji starsi pani, no byla stihla na svuj vek, k tomu primerene oblecena jakoby chtela byt mladaaa...ale co bylp zajimeve mela udelane rasta copanky dlouhe az po zadek. Shocked
nevim ci nahodou nemela vpletene umele vlasy.Ale koukla jsem an to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
jo to me mozna klrusko v te chvili taky napadlo Very Happy Ale ja mam vlasy dnes fakt v hroznem stavu Embarassed Ale ja taky koukam ze nekoho z vas uvidim a nevidim.Ale uz mi tu nejake mile bytustky psaly ze me videly,potkaly nebo potkavaji a ja o tom nevim Embarassed


Vílko, přidávám se k těm, co tě viděli Wink Dneska tak kolem 13. hodiny na Svoboďáku, mělas ve vlasech motýlka, že jo? Už jsem tě chtěla oslovit, ale styděla jsem se... Embarassed a netroufla si... Embarassed Embarassed Crying or Very sad Ale mělas moc hezké vlny ve vlasech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

jeee klarusko,tak to si me mela oslovit,ja bych byla moc rada Very Happy to jsem asi byla opravdu ja Very Happy Predemnou se stydet nemusis,to tak maximalne abych ti ja nedelal ostudu(dnes sem mela docela kliku na takove ty neprijemne lidi Crying or Very sad )Tak priste me urcite oslov,prosim pekne prosim Very Happy Ja stejne brnem porad trajdam sama,kdyz milacek pracuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
jeee klarusko,tak to si me mela oslovit,ja bych byla moc rada Very Happy to jsem asi byla opravdu ja Very Happy Predemnou se stydet nemusis,to tak maximalne abych ti ja nedelal ostudu(dnes sem mela docela kliku na takove ty neprijemne lidi Crying or Very sad )Tak priste me urcite oslov,prosim pekne prosim Very Happy Ja stejne brnem porad trajdam sama,kdyz milacek pracuje...


Tak jo, snad si příště dodám odvahu... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

jooooo tak to se budu tesit Very Happy Very Happy Very Happy ja jsem vetsinou zamyslena tak moc nekoukam,ale uz se mooooc tesim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

A já jsem Tě, sestřičko, v Brně neviděla, až jsem si mohla oči vykoukat! Ale viděla jsem jednu slečnu, co měla blond vlasy do pasu, i když jen z autobusu.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 220, 221, 222  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.