Dotazník - Jindřichohradecké místní dráhy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f50cec5215ebdcd6db20e139d1ebb143Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 3:00 pm    Předmět: Dotazník - Jindřichohradecké místní dráhy Citovat

Milé vlasatice, milí vlasáčové,
obracím se na Vás s prosbou o vyplnění krátkého dotazníku.

Pokud se zde nachází někdo, kdo byl v Jindřichově Hradci a okolí a vezl se lokálkou - buď motorovým nebo parním vlakem, byla bych mu nekonečně vděčná, pokud by mi věnoval tak 5 minutek života a vyplnil dotazník, který nalezne zde: http://www.survio.com/survey/d/E5Z8W9Z5Z7Y3M6W8I

Jedná se o 20 otázek, nad kterými opravdu nestrávíte mnoho času a jejich vyplněním mi pomůžete k vypracování důležité části mé bakalářské práce.

Dotazník je mířen především na turisty a výletníky s účelem zjistit jejich spokojenost s jízdou s Jindřichohradeckými místními drahami = JHMD (parním vlakem nebo motoráčkem), ale vůbec nebude vadit, pokud jste místní a svezli jste se třeba i jen jednu zastávku za kamarádem, budu ráda za každou odpověď (pokud se vůbec někdo najde) Smile
Jako další se snažím zjistit, jaké je celkové povědomí o technických památkách železniční dopravy nacházejících se v Jihočeském kraji.

Případně pokud víte o někom, kdo by mi dotazník mohl vyplnit a Vy mu pošlete odkaz, budu Vám též velmi vděčná Smile

Snad jsem napsala všechno, pokud by Vám něco nebylo jasné, klidně se ptejte Smile

Děkuji všem za ochotu a čas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 3:46 pm    Předmět: Citovat

Taru, snad nebude vadit že jsme tam byli už tak před patnácti lety... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

Meadow: V žádném případě to nevadí Smile Pokud ti to nebude bránit ve vyplnění nějaké otázky, mám je tam všechny jako povinné..

edit: Koukám, že nevadilo Smile (Ne, že bych viděla, kdo mi to vyplnil, ale přibyla mi první odpověď, zřejmě ta Tvoje Smile) Děkuju MOC! Smile

To jsem zapomněla zmínit: Je úplně jedno, jak dlouho už uplynulo od Vaší návštěvy, to z toho dotazníku nikdo nepozná Wink

A dotazník je samozřejmě anonymní, nebude po vás chtít žádné údaje, pouze namačkat odpovědi a poslat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 5:39 pm    Předmět: Citovat

Za málo, rádo se stalo. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Meadow: Můžu se ještě zeptat, jak se Ti ten dotazník vyplňoval? Nemělas s nějakou otázkou problém - špatně pochopitelná, špatně zodpověditelná, zdlouhavá nebo tak? Krom těch dvou vypisovacích - ty jsou bohužel takhle nezbytné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

Jo, chtěla jsem ti napsat, že tam někde máš volbu "pokud jste zvolili JINÁ, specifikujte, jaká", ale (pokud nejsem slepoň) tam volba JINÁ nebyla. Jo, a jedna otázka, kde bych ocenila odpověď MOŽNÁ. Ale nepamatuju se, co to bylo za otázky, a znovu mi to otevřít nejde, abych se podívala, hlásí mi to, že už bylo vyplněno.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Meadow, je možné, že jsem tam někde něco zapomněla Embarassed Už ale sama nevím, co to mohlo být za otázku, protože Tys odpovídala mezi prvníma (jako první Smile) a já potom ten dotazník ještě několikrát projela a upravila (ale hodnotu ani význam odpovědí to nemění, takže Tě nebudu otravovat znovuvyplněním Smile).
Odpověď "možná" by se dala využít na otázkách ohledně Využití "speciálních jízd" nebo ohledně Doporučení návštěvy známým - nevzpomeneš si, nebyla to jedna z nich?
Jinak ono tě to nepustí, aby se z jedné adresy nedalo odpovídat víckrát (což, je na jednu stranu i škoda, nedá se to použít třeba pro více lidí v jedné domácnosti), abych si to tam nemohla naklofat sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:24 pm    Předmět: Citovat

Napíšu ti SZ. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 4:35 am    Předmět: Citovat

tak jsem jej vyplnil, akorát jsem tam byl před 40 lety... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 7:51 am    Předmět: Citovat

Clo, to vůbec nevadí, myslím, že do dneška se tam toho moc nezměnilo Very Happy
Děkuju moc za vyplnění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.