Dotazník - Jindřichohradecké místní dráhy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48d91236b98575208d5135c1006e21afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 12:26 pm    Předmět: Citovat

Já tam byla jako dítě a nic si z toho nepamatuju, ale aspoň dotazník přepošlu dál někomu, kdo tím jel nedávno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:33 pm    Předmět: Citovat

Vyplněno! Ale byla to fuška - já tam totiž od té doby, co jsem to kdysi celkem náhodou objevila, byla už spoustakrát, s různejma lidma i sama, za různejma účelama atd. Já se totiž do tý parní mašinky prostě zamilovala a téměř každej rok se do JH vracím - teda nejenom kvůli lokálce, většinou tam jedu primárně za nějakou jinou aktivitou, ale tak nějak mi přijde, že pokud si z návštěvy neodvezu sazi v oku či ve vlasech, něco tomu výletu chybělo... A úplně nejradši mám, když se tam dostanu v dešti, protože to jsou lidi zalezlí ve vagonech a já mám plošinku sama pro sebe, popíjím kvasničák z jídelního vozu (případně modrou Zonku), kochám se krajinou a těším se na Kaproun... Trochu úchylka, no. Akorát ta trať do Obrataně mi ještě zbejvá prozkoumat, nějak mi to nikdy nevyšlo, tak třeba příště.
Akorát pak mám v dotazníku problémy s vyplněním některejch otázek - protože třeba u otázky, s kým jsem cestovala, bych mohla zaškrtnot komplet všechny odpovědi (ale nakonec jsem spořádaně vybrala tu, která platí pro moji úplně první jízdu). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, Vy jste úplně zlaté! Smile

Housenko, děkuji za přeposlání odkazu Smile

Titania, díky moc za vyplnění Smile I za Tvojí odpověď tady, ta se mi bude taky hodit Smile (edit: Aha, koukám, že jsi mi to napsala i do dotazníku, což je super, nemusím to držet v hlavě Smile)
Jinak on ten dotazník byl původně určen na osobní dotazování, takže ta otázka "S kým" byla vyřešena přímo na místě podle toho, s kým tam daný člověk v tu chvíli byl. Takhle to asi trochu mate, ale nevím, jak jinak tu otázku postavit.
edit2: Šlo by to taky vzít jako "S kým nejčastěji cestujete", to by snad mohlo vyřešit komplikace při vyplňování.
Ještě některé otázky dělaly problémy? Budu ráda za upozornění, čím víc oprav, tím míň šancí, že mi to vedoucí omlátí o hlavu Very Happy

Jinak jsem moc vděčná za všechny odpovědi, po včerejšku jsem se začala smiřovat s tím, že Meadow to jak zahájila, tak i zakončila Very Happy


Naposledy upravil Taru dne po říjen 22, 2012 2:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:53 pm    Předmět: Citovat

Ách, můj domov...tedy už hezkých pár let bývalý domov, ale nekriticky milovat to tam asi budu pořád, což se určitě odrazilo i v odpovědích. Naposledy jsem tam vlakem jela už hezkých pár let zpátky, tak snad to nevadí, nedávno jsem na druhém konci republiky narazila na Doupovskou dráhu, překvapilo mě, že to patří k sobě...Jinak ať se bakalářka daří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

Nermeen, díky moc! Smile Časová prodleva v žádném případě nevadí, tu nikdo nevidí Smile
Děkuju, já doufám, že se BP nějak zdárně podaří - uvidímě, jaká bude odezva na tento první krok - kdyžtak mě tu za týden máte zpátky s novým dotazníkem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 11:51 am    Předmět: Citovat

Taru - ten dotazník je jinak vystavěnej ok, jenom by tam neškodilo dát u těch odpovědí, který by mohly dělat problémy lidem, kteří tím vlakem jeli víckrát nebo dokonce jezdí často, poznámku typu "pokud jste cestovali víckrát, uveďte údaj z vaší zatím poslední cesty" nebo tak něco (což by nejvíc odpovídalo tomu osobnímu dotazování, pokud tyhle dvě metody v tom výzkumu kombinuješ). Kromě toho "s kým" tam byl tuším menší problém s tím "za jakým účelem" - ale tam to nevadilo, protože byla možnost zaškrtnout víc možností. Ale jinak pokud to osobní dotazování bylo jenom v plánu a nerealizovalo se, můžeš si samozřejmě do těch poznámek dát co chceš - "poprvé", "nejčastěji" atd.
Uff, už jsem s tou sociologií nějak vyšla ze cviku a moje vyjadřovací schopnosti jsou dneska taky někde u bodu mrazu - doufám, že je to jakžtakž srozumitelný.
Moc držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 12:22 pm    Předmět: Citovat

Titania: Tak to jsi mě potěšila, že je to jinak v pořádku Smile Já tam dopíšu to, aby to lidi vztáhli na svůj poslední výlet (ten dotazník jsem měla dělat o prázdninách, tak aby to tak nějak onak ladilo Smile) - původně jsem to měla v plánu, ale nějak se mi to vykouřilo z hlavy Embarassed
Jinak díky moc za vyplnění a za připomínky, srozumitelné je to dokonale Smile A ještě moc děkuju za držení palců Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.