Vlasová anorexie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f645279ab4890a7487b48f0ebd3f655cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Trpíte vlasovou anorexií?
Ano
76%
 76%  [ 73 ]
Ne
23%
 23%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 8:56 pm    Předmět: Citovat

Keyt, vždyť máš nádherný, hustý, dlouhý vlasy! Nějaká postupka na nich není vůbec znát. Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 8:57 pm    Předmět: Citovat

Díky, mně to jen nějak pořád vrtá hlavou. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Rozumím a chápu, já mám teď šmiklý vlasy tak o 15 cm a je to dost nezvyk Shocked
Takže ono to postupný, pomalý zastřihování má něco do sebe Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 9:32 pm    Předmět: Citovat

Asi jo, já jsem ustříhla kolem 20 centimetrů nejhorších vlasů, už je to pár měsíců a pořád něco "chybí", takže nevím, jak bych se vypořádala s dorovnáním k postupce, což by bylo pod ramena zhruba. Very Happy Jen už se nemůžu dočkat, až se zbavím chemicky barvených vlasů, tzn. tak dolní polovina. Rozdíl je fakt znát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 9:33 pm    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Já mám zase strach, že kdybych to ostříhala takhle, tak by se mi ještě třepily konečky v průběhu dorůstání a ty bych zase musela stříhat... Nemluvě o tom, že bych asi umřela na šok z vlasů po ramena, kam až postupka dosahuje. Laughing

No kdybych zkracovala po ramena, asi by mě taky šlehlo Laughing Šla jsem z délky nad boky do půlky zad.
Já rovnou počítala s tím, že se zbavím postupky a pak budu jednou za čas provádět zdravotní zástřihy. Kdybych je nechala růst jako dříví v lese, nejspíš by časem vypadaly jako před ustřihnutím Rolling Eyes Zatím to vypadá, že bude stačit vzít co půl roku kousek, tak snad to vydrží.
Podle fotek v galerii máš super vlasy, ani na nich ta postupka není vidět Smile Já měla v délkách už jen pár oškubaných cancourů, tak jsem je raději dala pryč naráz, ale myslím, že u tvých vlasů nic takového nehrozí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 10:04 pm    Předmět: Citovat

Mně kromě té postupky hlavně hrozně vrtá v hlavě ta chemicky barvená půlka. Laughing Holt černá Palette (a to dokonce "jenom" přeliv) jde znát, ty odrostlé jsou úplně jiné. Netřepí se ani trochu, když projdu ty vlasy v postupce, co už jsou barvené přírodně, nenajdu ani jeden roztřepený, kvalitou jsou také úplně jinde. Nemohu se dočkat, až to odroste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ha ha, já kdybych to teď střihla najednou, tak bych si musela vyholit celý zátylek. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:57 am    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Prořídlé mi nepřijdou, to se spravilo tím, že jsem před pár měsíci odstříhla ty nejhorší. Původně byly pod zadek, ale jen takové ocásky, to za to ani nestálo, ani se mi to nelíbilo, mám to raději zarovnané, ale stejně si připadám, že tam něco "chybí". Very Happy V galerii mám fotku, tak se klidně podívej. Wink
Moje délka podle mě bude pod zadek, maximálně do půlky stehen. Nesnesu žádné účesy, prostě se mi líbí rozpuštěné vlasy a beztak mě z toho tahání kořínků akorát vždycky bolí hlava, proto by delší vlasy byly nehorázně nepraktické a motaly by se všude ještě více. Very Happy


tak tvoje vlasy rozhodně prořídlé nejsou Smile máš je husté, i když je máš sestříhané... určitě to vydrž a zastřihávej postupně, to by byla škoda celé to šmiknout Wink barvené vlasy odrostou a budou fuč a ani se nenaděješ Wink

myslím, že máme hodně podobný styl vlasů, takové tuhé žíně, teda aspoň na mě tak z fotky působí... Smile indigo ti pěkně chytá, taky o něm do budoucna uvažuju, ale zatím chci zůstat u své "červené" Very Happy a přeju hodně zdaru a trpělivosti s dosažením vysněné délky Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 12:11 pm    Předmět: Citovat

Díky za podporu, doufám, že to bude tak, jak říkáš, a rychle to zmizí. Laughing Už se těším na zdravé a přírodní vlasy.
Moje vlasy tak možná působí proto, že se hrozně pramínkují. Právě čekám na balík s kartáčem s kančími štětinami, tak mi s tím snad pomůže.
Pokud se rozhodneš pro indigo, klidně mi napiš, poradím tipy. Laughing Ale rozhodně pozor, drží jako přibité. Barva se poněkud vymyje jen z odrostů po první aplikaci a z dalších vlasů už ani trochu, což mě osobně vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 1:22 pm    Předmět: Citovat

nz, rádo se stalo Smile podle toho dvouměsíčního srovnání na fotce to vypadá, že ti rostou rychle, takže myslím, že se brzo dočkáš Smile moje se taky pramínkují a ten sestřih to ještě zhoršuje.... kančák mám, ale bohužel změnu pramínkování nepozoruju :-/ černou plánuju fakt výhledově do několikati let, takže hned tak to nebude Very Happy hodně lidem se indigo vymývá, zvláštní, že ti drží jak přibité Surprised
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.