Vlasová anorexie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f0ed0fc2945547e6ac8ce804424663eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Trpíte vlasovou anorexií?
Ano
76%
 76%  [ 73 ]
Ne
23%
 23%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 3:21 pm    Předmět: Citovat

Přesně, to sestříhání to ještě zhoršuje, no už aby postupka odrostla, že? Very Happy
Já jsem se té fotce také divila, mně to vůbec nepřijde, možná to bude tím, že ty vlasy "vidím" každý den a nezaznamenám rozdíl.
Jinak k vytrvalosti barvy - to asi bude tím, že používám Khadí. Laughing Ze všech značek indiga, co jsem měla, mi tohle přijde nejkvalitnější.
Edit: Tak jsem také zkoumala galerii, ta červená barva se mi na tobě moc líbí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 1:50 pm    Předmět: Citovat

jo, přesně, už aby odrostla!! Very Happy Cool souhlas, určitě je to tím, že to, co vídáme každý den, se před očima sice mění, ale my to nevidíme nebo spíš nevnímáme, připadá nám to furt stejné.... já si taky myslela, že mi to houby roste a najdnou z ničeho nic mi začli známí a kamarádi říkat, že "to mám nějaké dlouhé" - což mě utvrdilo v tom, že mám dlouhé vlasy, že rostou a že si toho de všimnout Smile

jj, právě nad khádí sem přemýšlela (sou na ni nejlepší ohlasy), i co se červené henny týče (zatím barvím šamponem), ale nejsem dost odvážná na ty alchymistické pokusy, míchání, vrstvení, vymývání, jak mi to chytne/nechytne a tak Very Happy protože s chemií už tohle vše vím a je to prostě snžší, no.... (ta moje lenost mě jednou zabije) Razz

díky za slova chvály Embarassed Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 3:43 pm    Předmět: Citovat

Jenom malá moderátorská vsuvka - pokud odpovídáte hned na předchozí příspěvek, není třeba ho citovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 5:34 pm    Předmět: Citovat

Mě indigo též moc nebaví, ale hlavně proto, že mi hrozně vadí ten smrad. Laughing S jinými zábaly ráda experimentuji. Rozhodně ale stojí za to to vydržet/vyzkoušet, rozdíl na chemicky a přirodně barvených vlasech je velký, teda alespoň pro mě. Wink

Jinak Caithlin: no dobře, ale mně to tak stejně přijde přehlednější. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 9:54 am    Předmět: Citovat

mě to experimentování zas tak moc nebere, jen vždycky jak se nadchnu, tak něco zkusím, jednou dvakrát a už se mi většinou nechce Embarassed Very Happy asi určitě tam rozdíl bude, ale sem to barvení omezila aspoň na 3 měsíční interval (na těch tmavých vlasech ten odrost není moc vidět) a zkátila dobu působení a nanáším na mastné vlasy (což sem předtím, já vůl, nedělala Rolling Eyes ), takže už je nemám tak přesušené...

tak snad se k tomu zkoušení dostanu, nejvíc mě zrazuje ten počáteční kapitál, než najdu to svoje.... kdybych neřešila tu červenou a šla hned do černé, tak koupím tu khádí a nic neřeším, ale ta červená je prostě velká alchymie....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 11:10 am    Předmět: Citovat

Já už si vlasy chemicky nebarvím přes rok a pořád se třepí a jsou takové jiné, ale je pravda, že já jsem dobarvovala častěji než jednou za 3 měsíce.
Do masek také plácám různé věci, co barví, od černého čaje po čistou hennu, ale na černých vlasech je to jedno (to je i ta nesmírná výhoda), tak o červené nemohu referovat. Jen jednou se mi povedlo mít hodně tmavé odrosty s červeným odleskem - černá Lamda od Five Fives.
Vždy si pročítám nějaká vlákna o maskách/ingrediencích a tam jsou různé dotazy od lidí se světlými vlasy, kteří se strachují, jak jim to vyjde... Je dobrý pocit nemuset řešit barevnost masky a tak podobně. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 7:07 pm    Předmět: Citovat

jo, je to výhoda, při té černé.... a já právě četla, že červená se tou hennou dosahuje fakt těžko (Jitt by mohla referovat), navíc sem tmavovláska, takže zesvětlení s ní taky nepřichází v úvahu.... takže bych musela začít s nějakou čistou plus cassií a ještě i tak je výsledek nejistý.... jestli by to vůbec bylo vidět.... ona mi ani ta červená nejde moc vidět, bo pod ní nejsem odbarvená - to bych fakt svým vlasů neudělala, vidět je jen na slunci, ve tmě sem v podstatě tmavovláska a v normálním světle je to mahagonová, takže mám chameleoní vlasy Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 8:38 pm    Předmět: Citovat

To já jsem si zase dneska všimla, že na některých fotkách proti slunci jsou vlasy úplně červené, ale normálně to není vůbec vidět, takže nejsi sama, kdo má takové vlasy. Laughing Přijde mi, že to ale stejně jsou jen ty ještě barvené chemicky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 10:48 am    Předmět: Citovat

myslíš, že sou to mohou být jen ty chemicky barvené? možná ti do nich lépe nalezla henna než do nebarvených... (myslím, že si psala, že děláš všelijaké zábaly včetně čisté henny a myslela sem, že máš pod indigem červenou - jako dvoufázové barvení... nebo se pletu?)
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 12:25 pm    Předmět: Citovat

Já vždycky přidám jen pár lžiček čisté henny do celého zábalu, odrosty jsou potom takové trochu oranžové, čistě dvoufázově nebarvím, myslím, že to není třeba, protože mám hnědé vlasy.
Jde ale o to, že mi ty vlasy na fotkách svítily červeně jen od ramen dolů, tak nevím, jestli to bylo světlem, nebo tím, že jsou barvené chemicky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.