Zdravím!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac2482055525c844f1a977971b05a5deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hennicka
8-20
8-20


Založen: 29.10.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 12:53 pm    Předmět: Zdravím! Citovat

Tak já jsem Hennička a původem jsem z předivokého severovýchodu Laughing Už delší dobu jsem ovšem expatriotem/emigrantem, takže moje čeština už není co bejvávala, tak se Vám předem omlouvám Wink

Asi radši než sama sebe vám představím svoje vlasy a svou péči o ně ...

Momentálně je mám jemně delší než po pas - 77cm. Aktivně si je nechávám odrůst od začátku května tohoto roku.

Už od svých cca 18 let si vlasy barvím hennou, ale asi před 2 roky jsem přestala pravidelné barvení a naposledy jsem si vlasy hennovala v dubnu tohoto roku. Od té doby si nechávám barvu odrůst a snažím se ji jakkoli zesvětlit. Párkrát jsem se pokusila o zesvětlování medem, ale nic moc.

Před pár dny jsem si objednala několik balení cassie a jeden balíček henny. Bylo mi doporučeno si vlasy "barvit" 80 procenty cassie a 20 procenty henny, a tak se o to chci pokusit, i když musím přiznat, že z toho mám drobet vítr Smile Hennu zbožňuju a vděčím jí za svoje zdravé a vcelku husté vlasy, ale ta barva - tu už bohužel moc nemusím.

Vlasy si myju dvakrát týdně. Jednou (každý pátek) šamponem smíchaným s vodou (v kelímku), po čemž použiju koncicionér a následně si vlasy propláchnu ledovou vodou. Podruhé ve středu, ale tentokrát jenom vodou - bez použití čehokoli. Někdy akorát použiju trošku kondicionéru na konečky. Občas používám po umytí vlasů jablečný ocet smíchaný s vodou. Někdy roobois čaj ... většinou ovšem nic. Záleží na tom, jak se mi v ten moment chce s tím vším "patlat" Laughing

Jednou až dvakrát měsíčně používám SMT (Snowymoons moisture treatment) a jednou měsíčně si před mytím vlasů přes noc nechávám naolejované jak vlasy, tak pokožku na hlavě. Často si také aplikuji olej na konečky vlasů přes týden, když mám pocit, že už jsou trošku suché, cuchají se a nevypadají zrovna nejlíp.

Vlasy si češu dřevěným hřebenem od Manufaktury a také mám kartáč z kančích štětin, který používám cca jednou týdně.

Vlasy nosím většinou v různých drdolech anebo zapletené (viz. youtube, haha). Jelikož už jsou dost dlouhé, rozpuštěné je nosím občas jenom doma anebo jednou za čas na nějakou tu párty. Laughing

Toť vše ... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.