Predstavenie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d4fe3beeaba553e1f7a18dab3bd136cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:28 am    Předmět: Predstavenie Citovat

Je slušné sa predstaviť tak idem na to Very Happy ...
Volám sa Izzy mám 15 rokov a som z Bratislavy Smile ...medzi moje koníčky patrí hudba, gitara a môj pes. Registrácia na týchto stránkach prebehla po veľmi neuspešnej návšteve kaderníctva. Pred dvoma rokmi som mala úplne krátke vlasy ostrihané na zátylku a bokoch strojčekom pričom mi pri tvári visela len ofina.Predtým som už dávno nemala nejako extra dlhé vlasy, vždy sa to pohupovalo vo všelijakých učesoch s ofinami od vlasov po plecia po vlasy krátke.Viem že to bola najväčšia hlúposť akú som vtedy spravila, ale plieskalo to somnou šialene. Veľmi rýchlo som sa vzchopila a pochopila, že takto po svete behať nechcem. Začínala som pomaličky ale isto počúvať metal a začínalo mi byť trápne že aj moji chalanskí kamaráti majú krajšie a dlhšie vlasy ako ja.Už po roku som mala vlasy po ramená a po necelých dvoch rokoch cca pod lopatky. Boli krásne a dali sa označiť za dlhé. Mávala som rozne zlozvyky ale potom som si začala odstrihavať končeky sama v izbe po maličkych kúsočkoch. Boli strašne poničené a ja som ich chcela predsa len " zarovnať ". To bola ale chyba chýb spravila som si 2cm skok a bolo nutné ho zarovnať. Mama ma vzala ku kaderníčke a mne, vystráchanej metloške povedala že to bude dobre a tak primitívny úkon zvládne hocikto. Vkĺzla som do bezobjednávkového Klieru..mama jej to vysvetlila veľmi jasne no ona očividne nepochopila a chápať nechcela. Umyla mi hlavu čo vôbec nemusela pokiaľ išla strihať iba končeky a zobrala mi vpredu kde bol skos aj 7cm vzadu skoro nič takže na chrbte posobia vlasy opticky dlhé, ale vpredu nie. V skrátke ma vystrihala do postupna, ale ja som jej prizvukovala ja chcem dlhé vlasy.... No odstrihla mi moje vlnky.Plaču sa to nevyhlo, plakala som tri dnim cítila som sa ponížená a potupená. Ihneď som nabehla na capillan a dixi v snahe mať aspoň to čo bolo predtým. Vlasy som mala poničené to je pravda, ozdraviť ich ozdravila ale skutočne až tak vyšmikať nemusela.. Teraz su v dobrej kvalite a za týždeň vyrástli pol centimetra, nelámu sa. Nehovoriac o tom že si farbím vlasy od mojich 12 každý mesiac a teraz som sa rozhodla že s tým čisto seknem a moje vlasy budú dlhočízne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás a držím palce, ať vlásky rostou jak z vody! Řekla bych, že než se naděješ, budou zase tak dlouhý, jako před tou nešťastnou návštěvou kadeřnice (a nejspíš ještě podstatně delší Wink ).
A pokud by Ti barvení chybělo, můžeš časem zkusit nějaký přírodní barvičky, který Ti háro spíš zregenerujou a posílí, než aby ho poškodily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 5:19 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ahoj, vítej u nás a držím palce, ať vlásky rostou jak z vody! Řekla bych, že než se naděješ, budou zase tak dlouhý, jako před tou nešťastnou návštěvou kadeřnice (a nejspíš ještě podstatně delší Wink ).
A pokud by Ti barvení chybělo, můžeš časem zkusit nějaký přírodní barvičky, který Ti háro spíš zregenerujou a posílí, než aby ho poškodily.


Vďaka za odpoveď Smile ja som tie vlásky skutočne nešetrila a neuvodomovala som si ako som im škodila. Z blond na čiernu z čiernej na blond až teraz ryšavá( musím povedať, že pomohla a už niesu také suché ako boli blond melíri ), ale pochopila som jedno, že keď chcem skutočne krásne dlhé vlasy tak ich nemôžem chemicky zaťažovať a už vôbec nie peroxidovať. Dúfam že prežijem to odrastanie a potom možno nejaký prírodný preliv ak by ma to veľmi nudilo. Toto je choroba dnešnej spoločnosti- mladé baby si farbia vlasy, ničia si ich tak ako starší kedysi tupirovaním a trvalími. Väčšina ľudí si však neuvedomuje že to krása nieje, ja som si to uvedomila tak som tu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 6:06 pm    Předmět: Citovat

Není zač Wink . Řekla bych, že teď je fakt nejlepší nechat vlasy v klidu odpočinout od chemie a dalšího zatěžování, případně je sem tam rozmazlit nějakou maskou (ať už domácí, nebo nějakou kupovanou - tipů je tady spousta, určitě najdeš něco, co Tvým vláskům udělá dobře. A je moc fajn, že sis to, že chemický barvení není pro Tebe to pravý, uvědomila už takhle brzo! Držím palce s odrůstáním i s regenerací! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 11:20 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem mnohokrát Smile olivový a ľanový olej mi kupodivu nesedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 10:46 am    Předmět: Citovat

Vítej Smile
Držím ti palce s odrůstáním chemické barvy, je to boj. Ale jestli o to hodně stojíš, určitě se ti to povede. A kdyby se ti stýskalo po odstínech do červena, můžeš někdy v budoucnu vyzkoušet hennu, která vlasy zacelí a zpevní.
Tak ať se ti tu líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 11:15 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Vítej Smile
Držím ti palce s odrůstáním chemické barvy, je to boj. Ale jestli o to hodně stojíš, určitě se ti to povede. A kdyby se ti stýskalo po odstínech do červena, můžeš někdy v budoucnu vyzkoušet hennu, která vlasy zacelí a zpevní.
Tak ať se ti tu líbí Smile


Vďaka, červenú milujem no otázka je za akú cenu. Smile Za chemickú určite už nie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.