Clinical Hair-Care

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6954ba27d4f1045bd64a933a4204258fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Loretta
21-40
21-40


Založen: 25.7.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 11:34 am    Předmět: Clinical Hair-Care Citovat

ZdravímSmile.
Rada by som založila samostatné vlákno o výživom doplnku CHC, nakoľko pri pátraní po skúsenostiach a účinkoch tu, na DV, som narazila iba na sporadické príspevky, ktoré sa nachádzajú "porozhadzované" v rôznych témach - toľko moje dôvody:).

Zakúpila som si balenie CHC na pol roka (v e-lekárni mali neodolateľnú akciu:) a od dnešného dňa začínam užívať. Vyzývam teda všetkých, ktorí majú pozitívne/negatívne skúsenosti, chcú vyjadriť svoj názor... píšte!Smile

Pripájam aj oficiálne info o produkte:
CLINICAL HAIR-CARE je výživový doplnok obsahujúci vysoko účinný KERATIN RENEWAL SYSTEM TM, ktorý stimuluje vlasové bunky k tvorbe kvalitného keratínu, nevyhnutného pre zdravý a pevný vlas. KERATIN RENEWAL SYSTEM TM je tvorený najvyššou kombináciou aminokyselín L-cystinu, L- metionínu, L-tyrozínu a kyseliny pantoténovej s komplexom vitamínu B. KERATIN RENEWAL SYSTEM TM dopĺňa Nutrikomplex, tvorený širokým spektrom najdôležitejších vitamínov a minerálov. Pre lepšiu dostupnosť aktívnych látok až k cieľovým bunkám obsahuje prípravok unikátny Pycnograph-IN activator, obsahujúci pyknogenol s extraktom zo semien z hrozien, ktorý zvyšuje prekrvenie vlasovej pokožky (mikrocirkuláciu).
Prípravok CLINICAL HAIR-CARE je určený osobám trpiacim zvýšeným vypadávaním vlasov z neznámych príčin a degeneratývnymi zmenami vo vlasovej štruktúre (rozstrapkané, krehké, tenké, nepružné vlasy, či vlasy bez lesku).

KERATIN RENEWAL SYSTEM TM s Nutrikomplexom pomáha:
zlepšovať vlasovú štruktúru
zastavovať zvýšené vypadávanie vlasov
zvyšovať odolnosť vlasov voči mechanickému a chemickému poškodeniu
zvyšovať odolnosť vlasov voči UV žiareniu
podporovať rast vlasov
ukľudňovať podráždenú pokožku hlavy
optimalizovať tvorbu mazu
zvyšovať zdravý lesk vlasov a obmedzovať ich šedivenie

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne.

Zloženie: L–metionín 200 mg; cystín 100 mg; L-tyrozín 200 mg; kyselina 4-aminobenzoová (PABA) 25 mg; kyselina listová 0,1 mg; D-biotín 0,05 mg; oxid zinočnatý 3,11 mg (~2,5 mg Zn); inozitol 35 mg; extrakt zo zlatého prosa 50 mg; olej z pupalky dvojročnej (prášok) 50 mg; extrakt zo sušených pivovarských kvasníc 50 mg; extrakt z prasličky roľnej 25 mg; extrakt zo semien hrozna 25 mg; extrakt z kôry borovice prímorskej 5 mg; želatína; farbivo: oxid titaničitý; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý.
(http://www.mojalekaren.sk/clinical-hair-care-cps-60-30-zdarma-sperk/)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bea
0-7
0-7


Založen: 26.3.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 12:02 am    Předmět: Citovat

Já s ním velice dobré zkušenosti. Na výsledek jsem si musela chvilku počkat celkem asi měsíc, ale oplatilo se to. Vlasy mi mnohem méně padají, jsou lesklejší a rostou i nové. Ze začátku to byl, ale děs když jsem je dala do culíku tak ty nové vlásky byly jemné a nešly zkrotit takže jsem měla chmíří na hlavě, ale rozhodně lepší než mít pleš. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 11:24 am    Předmět: Citovat

Jestli myslíš tu zelenou krabičku?Tu jsem měla na měsíc jen kúru,takže moc nevím.Asi růst to trošku ovlivnilo,fakt nevím chce to brát alespon 3 měsíce spíš.Vlasy mi trošku rostou i bez ted tak nemůžu posoudit,ale ted začínám s methioninem Very Happy .A budu to střídat s tímhle vždy ..Jen nevím,jestli je to tím,ale co mi došli tyhle prášky tak mám strašně suché konce znova a to už právě byli lepší,ale spíš je to po zimě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.