Marie Jana & my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f78865cfef97669922ae78dc9fe46575Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hulíte trávu?
Ano, pravidelně
4%
 4%  [ 3 ]
Výjimečně si dám
29%
 29%  [ 19 ]
Ne, a vadilo by mi to i u partnera
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Fairy, kdyby si tohle četli moji známí, co už hezkých pár let marihuanu kouří, tak se asi umlátí smíchy. Kupodivu, navzdory všem těm hrůzám, co zde popisuješ, jsou to dospělí, pracující lidé , kteří mají normální vztahy.
Promiň, ale v tomhle jsi zase naprosto zaslepená a nekompromisní ty.
Pro každého je patologické chování holt něco jiného - proč si to nepřiznáš Question Každý máme své hranice a limity jinde. Mně třeba vadí chození v uniformách v SS, tobě když někdo kouří marihunau...


Scientologické církve jsem si tam fakt nevšimla, ještě si to ověřím. Díky za upozornění. Ovšem na mém názoru to nic nemění. Tvoji známí se umlátí smíchy? No jen ať se mlátí - jen aby se za pár let nemlátili bolestí s rakovinou plic nebo trápením někde v blázinci. To neznamená, že když si připadají v pořádku TEĎ, že to tak je a bude napořád!Tyhle drogy jsou plíživé a následky se někdy projeví až po letech. Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná a lidé jako ty a Tví známí, Klaruso, se sice teď chechtají a vysmívají nám, kdo to zavrhujeme, ale to samé dělají kuřáci, to samé dělají pijáci...A zatímco člověk, který se těmto svinstvům vyhýbá, je zdravý, tito narkomani umírají v padesáti na rakovinu a selhání srdce!A to se tak pak najednou přestává s hulením, panečku, jak se jich smrtka dotkne prstíčkem! Jen ať se tlemí a připadají si "v pohodě" - dokud totiž můžou...
A když jste tedy všichni tak nesmírně poučení a chytří, povězte mi, PROČ to hulíte? PROČ má normální člověk potřebu děla takové rizikové věci, navíc úplně nepotřebné k životu? Kde s eto ve vás bere? Co vám ta droga dává tak úžasného? To už se bez ní ani neumíte smát?


Fairy, klid, nadech a vydech, ju! Obcas si zahulim, nebudu to popirat. Skutecne jen obcas, naposledy uz to bude par mesicu, o nejake zavislosti se tedy neda mluvit. Proc? Protoze mi to prinasi zajimave pocity, jiny pohled na svet kolem me. Smeju se kazdou chvili, nejin kdyz si zahulim, neboj:-) Netvrdim, ze delam neco pozitivniho, obcas se mi proste nechce byt rozumna a zariskuju si.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

Kolik z vas pije alkohol a proc to delate?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

V USA v době hippies se hodně kouřila marihuana, těm lidem se třeba ani nic nestalo, jenomže teď mají své vlastní děti a kolem 12 roku života se u těch dětí, jejichž rodiče kouřili marihuanu, začíná projevovat leukémie... Sad
A to je přece hrozné... Děti musí trpět za to, že jejich rodiče byli kdysi hippes a kouřili marihuanu... Crying or Very sad
To je hroznééééé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Kolik z vas pije alkohol a proc to delate?


Já nepiju alkohol Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Fairy, kdyby si tohle četli moji známí, co už hezkých pár let marihuanu kouří, tak se asi umlátí smíchy. Kupodivu, navzdory všem těm hrůzám, co zde popisuješ, jsou to dospělí, pracující lidé , kteří mají normální vztahy.
Promiň, ale v tomhle jsi zase naprosto zaslepená a nekompromisní ty.
Pro každého je patologické chování holt něco jiného - proč si to nepřiznáš Question Každý máme své hranice a limity jinde. Mně třeba vadí chození v uniformách v SS, tobě když někdo kouří marihunau...


Scientologické církve jsem si tam fakt nevšimla, ještě si to ověřím. Díky za upozornění. Ovšem na mém názoru to nic nemění. Tvoji známí se umlátí smíchy? No jen ať se mlátí - jen aby se za pár let nemlátili bolestí s rakovinou plic nebo trápením někde v blázinci. To neznamená, že když si připadají v pořádku TEĎ, že to tak je a bude napořád!Tyhle drogy jsou plíživé a následky se někdy projeví až po letech. Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná a lidé jako ty a Tví známí, Klaruso, se sice teď chechtají a vysmívají nám, kdo to zavrhujeme, ale to samé dělají kuřáci, to samé dělají pijáci...A zatímco člověk, který se těmto svinstvům vyhýbá, je zdravý, tito narkomani umírají v padesáti na rakovinu a selhání srdce!A to se tak pak najednou přestává s hulením, panečku, jak se jich smrtka dotkne prstíčkem! Jen ať se tlemí a připadají si "v pohodě" - dokud totiž můžou...
A když jste tedy všichni tak nesmírně poučení a chytří, povězte mi, PROČ to hulíte? PROČ má normální člověk potřebu děla takové rizikové věci, navíc úplně nepotřebné k životu? Kde s eto ve vás bere? Co vám ta droga dává tak úžasného? To už se bez ní ani neumíte smát?


Proč hulí, to ti bohužel momentálně nesdělím, protože já nekouřím a nikoho ze známých tu momentálně nemám. Ale můžu se zkusit zeptat.
Ale, víš, Fairy, ty jsi zvláštní... Kvůli Nastassje mě osočuješ, že nemám porozumění a když ti tady někdo napíše jiný názor, tak zuříš jako saň a urážíš člověka dost hrubýn způsobem. Kdyby tohle napsal někdo jiný, tak ho sežereš, zato ty máš, jak se zdá, právo psát cokoliv...Tos opravdu trochu přehnala, kde se v tobě bere tolik zlosti a nenávisti???
Příště až budeš chtít zase odpovídat v podobném duchu, tak se na pár minut zamysli a uklidni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Klarusou. Každý máme hranice někde jinde... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:

. Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná a lidé jako ty a Tví známí, Klaruso, se sice teď chechtají a vysmívají nám, kdo to zavrhujeme, ale to samé dělají kuřáci, to samé dělají pijáci...A zatímco člověk, který se těmto svinstvům vyhýbá, je zdravý, tito narkomani umírají v padesáti na rakovinu a selhání srdce!A to se tak pak najednou přestává s hulením, panečku, jak se jich smrtka dotkne prstíčkem! Jen ať se tlemí a připadají si "v pohodě" - dokud totiž můžou...



Ano, jsem zlý podvratný živel, přímo třídní nepřítel.... Twisted Evil Schovejte přede mnou své děti, protože je jistě nakazím svými nebezpečnými názory.....
Máš velice zajímavou rétoriku, Fairy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Fairy proste neni diplomat, vysopti ze sebe vsechno co slina prinese. Aspon clovek vi, co si fakt mysli Laughing A me se treba jeji nazory nejak nedotkly, ma svym zpusobem pravdu, a ze si me zaradila do skatulky zvrhlych a nenormalnich individui nejak preziju. Jen doufam, ze v tom blazinci budou mit internet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:

Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná


stejně tak, jako je trestný čin, nosit na oblečení viditelné nacistické symboly. A pokud vím, Nastasja kdesi psala, že takhle chdí naprosto normálně Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:39 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná


Proto jsem nekde nahore zduraznila, ze koureni teto DROGY NEPROPAGUJI, jen abyste mne spatne nepochopili. A na verejnosti nehulim a detem drogy do skoly nenosim. A priznavam, ze je to nezdrave prinejmensim stejne jako koureni cehokoli jineho. Jen ji pripada divne to meritko, podle ktereho se rozhoduje ktera droga je normalni a ktera ne. A taky meritko, podle ktereho nekteri...to je jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.