Renokin

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c48228443adba281f80b816a38ce82c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petrusska
0-7
0-7


Založen: 29.1.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 6:59 pm    Předmět: Renokin Citovat

ZdravímSmile Už si nevím rady..nad čelem mi prosvítá hlava z důvodu velkého výpadku vlasů při barvení potřebuji aby dorostly.. Mám zájem koupit Renokin s vyhlídkou na lepší časy ? prosím pište své zkušenosti jsem už zoufalá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 7:37 pm    Předmět: Citovat

Já být tebou,tak raději investuji do Hair woman biotechnologického séra.Vyjde tit to levněji než Renokin.Má to hodně kladných ohlasů,já sama ho používám,protože má pokožka jen tak něco nesnese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 8:42 pm    Předmět: Citovat

No, vetsinou pomaha odstraneni priciny padani ... v tomhle pripade (pokud barvis na blond) pouzivani peroxidu a dalsich belidel vlasu ... protoze davaji vlasum celkem zabrat a to nejen jiz vyrostlym, ale i pokozce.

Obavam se, ze ti tabletky moc nepomuzou a pokud je to mozne, zkusila bych prestat barvit/zmenit barvu pokud to jde (napriklad na hennu) a nechat vlasy a kuzi na hlave trochu odpocinout.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrusska
0-7
0-7


Založen: 29.1.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 9:27 am    Předmět: Citovat

ivet922 napsal:
Já být tebou,tak raději investuji do Hair woman biotechnologického séra.Vyjde tit to levněji než Renokin.Má to hodně kladných ohlasů,já sama ho používám,protože má pokožka jen tak něco nesnese.



A kde si našla na to ty kladný ohlasy ? Nějak na netu nemůžu nic najít Smile..Já hlavně potřebuju aby mi rostly nové vlasy. Ted beru GS Eladen..mám je pěkný zdravý, ale to prosvítání v ofině no hrůůza..Jinak barvím jednou za půl roku..Vlasy mi vypadaly, když jsem přebarvovala z černý na blond což se mi nakonec povedlo..to nejhorší už mi odrostlo, ale vlasy nedorostly. Rostou mi nové, ale ne tam kde bych potřebovala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 4:16 pm    Předmět: Citovat

No jedna tricholožka s tím má moc dobrý zkušenosti.Podívej se na forum zdraví.Hodně to tam doporučuje a mě to taky potvrdila,že hodně žen si toto sérum pochvaluje.Mě stáhlo padání z 50 po umytí na 30,což je celkem OK.Ale na nový vlásky si musím počkat,trvá to i 3 měsíce.Vzhledem k tomu,že už mi padají přes rok a je to už hodně vidět bych nějaký přírustek uvítala.Někdy to trvá i rok a půl než se to dá dokupy.Mě padávalo dřív 80 při mytí.To trvalo půl roku.Pak jsem obrašila a pak zas.No přeji ti hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrusska
0-7
0-7


Založen: 29.1.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

ivet922 napsal:
No jedna tricholožka s tím má moc dobrý zkušenosti.Podívej se na forum zdraví.Hodně to tam doporučuje a mě to taky potvrdila,že hodně žen si toto sérum pochvaluje.Mě stáhlo padání z 50 po umytí na 30,což je celkem OK.Ale na nový vlásky si musím počkat,trvá to i 3 měsíce.Vzhledem k tomu,že už mi padají přes rok a je to už hodně vidět bych nějaký přírustek uvítala.Někdy to trvá i rok a půl než se to dá dokupy.Mě padávalo dřív 80 při mytí.To trvalo půl roku.Pak jsem obrašila a pak zas.No přeji ti hodně štěstí.


Jéé děkuji Smile Dobře podívám se na to Smile Jinak mi džív také padaly i při mytí, ale vyřešil to kondicionér a náký ty vitamínky ( biosil, gs eladen ) nepadají mi moc, myslím že tak normálně jen mě trápí ta ofina řídká to je hrůza kdybych to mohla vrátit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.