těhotenství

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4aa6d0089a45f2c34cfea8885295e45Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 3:03 pm    Předmět: těhotenství Citovat

Ahoj, zajímaly by mě články nebo poznatky o vlasech v těhotenství a vypadávání po porodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 10:55 pm    Předmět: vlasy před a po porodu Citovat

Ahoj, nevím, jestli ti moje odpověď postačí, ale napíšu ti moje vlasové postřehy Very Happy . Co jsem tak četla a slyšela, prý žena v těhotenství má moc krásné vlasy, mají se víc lesknout, jsou bohatší a pevnější atd. Mně přišlo že jsou mé vlasy pořád stejné. Ke konci těhotenství jsem se ale nechala brutálně ostříhat na kratší mikádo....fuj...už bych do toho nešla. Chtěla jsem si usnadnit práci s účesem. Spokojená jsem nebyla, ale to je jiný téma Sad .

Po porodu se mi zdály vlasy mírně sušší, trochu se lámaly a třepily, ale nic strašnýho. Chce to hlavně pořád pečovat, prostě vytrvat. Nezaznamenala jsem ani, že by mi padaly více než obvykle. Z mé zkušenosti (jde to někdy těžko, a člověk je lenošný....) jsem vlasy docela flinkala,...lítala jsem kolem miminka a na sebe myslela až na posledním místě. Teď je malýmu skoro rok, pořád ho ještě kojím....myslím, že pro vlasy to určitá zátěž je....Uvažuji o koupi nějakých vitamínů a čajů. To by mohlo pomoci.

Chci si vypěstovat hezké a dlouhé vlasy. S manželem plánujeme ještě jedno miminko,...a to jsem zvědavá, jak to ty moje vlasy zvládnou. Trochu z toho mám strach Confused ...i když samozřejmě miminko je 100x větší radost,...ale vy mi rozumíte, že---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.