Som tu nová :D

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=25c87881ad517011ac1ac91dd4642082Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Weddy
0-7
0-7


Založen: 22.11.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 8:14 pm    Předmět: Som tu nová :D Citovat

Ahojte baby som rada že som objavila toto forum, lebo dosť sa zaujímam o vlasy ... Túžim po dlhých vlasoch Smile Mám ich kúsok pod lopatky... Pred dvoma rokmi som sa veľa farbila na blond, tak som si ich tak zničila a pomaly ale isto sa z toho dostávajú ved mi dosť aj podrástli Smile a dúfam že ich budem mať raz také ako chcem Smile Inak super forum je tu veľa zaujímavých vecí, super rady... Veľa som tu objavila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 7:05 pm    Předmět: Re: Som tu nová :D Citovat

Weddy napsal:
Ahojte baby som rada že som objavila toto forum, lebo dosť sa zaujímam o vlasy ... Túžim po dlhých vlasoch Smile Mám ich kúsok pod lopatky... Pred dvoma rokmi som sa veľa farbila na blond, tak som si ich tak zničila a pomaly ale isto sa z toho dostávajú ved mi dosť aj podrástli Smile a dúfam že ich budem mať raz také ako chcem Smile Inak super forum je tu veľa zaujímavých vecí, super rady... Veľa som tu objavila Smile

Tak musíš sa o ne starať. Najlepšie asi si dávať olejčeky, vea piť a zdravo jesť Smile A nezastrihávať neustále Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.