chuchel :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=968353eb2881b4609fd9d972316a7be8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Molly
0-7
0-7


Založen: 23.11.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 10:40 am    Předmět: chuchel :-) Citovat

Ahoj,

jsem tu nová, i když po těchhle stránkách brouzdám už déle. Mám prosbu o radu a nevím, do kterého fóra ji adresovat, takže popřípadě opluvte mou "mimomísovost". Mám vlasy dlouhé přibližně po ramena, ale už jsem je mívala delší i kratší. Pokaždé se ale opakuje jeden problém. Vlasy se mi brzy po rozčesání rozpramínkují a zachundelatí a já nechápu, čím to. Nemusím projít kdovíjakou vichřicí, stačí vyjít ven. Mám jemné vlasy a na vlhku se kroutí, ale "chuchlit" by se nemusely. Je to tedy běžné, nebo jim něco chybí?
Samozřejmě je mi jasné, že tři roky chemického barvení tomu nepomohly, stejně jako časté mytí. Vlasy už ale rok nebarvím, snažím se i o mytí v rozumných intervalech a když jsem byla menší, vlasy jsem si přece taky nebarvila ani nemyla příliš často, a chuchel to byl a je stále Very Happy muž už mě se smíchem nazývá "svým malým chuchlítkem", to musí přestat! Very Happy
Začíná to být u mě posedlost - sice nekupuju extra přírodní šampony, ale aspoň se snažím vyhýbat těm se silikony, semtam si udělám vlasovou masku (to ale cekem nově, takže jsem zvědavá na výsledky, které snad teprve přijdou). Vlasy mi hodně brzy začaly šedivět (ve svých pětadvaceti mám slušný šedivý melír nad ušima), nemůže to souviset? Protože ty šedivé vlasy se zacuchávají více.
Díky moc za radu, třeba máte někdo podobný problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 4:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vitaj na DV.cz Smile

K chuchlítkam (krásny výraz btw Very Happy ): mám rovnaký problém, odporúčam sa s tým zmieriť. Nijaký výživový problém by som v tom nehladala. Možno tomu napomáhajú suché vlasy, takže tu pomôžu olejíčky a možno aj silikony, keď treba... Inak zopnúť a nepustiť,aby sa nemohli chuchliť Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Molly, taky se mi to od určitý dýlky s chutí dělá - a taky mám jemný vlasy, v dýlkách je mám navíc dost suchý, což možná bude i Tvůj případ (a "šedivky" bejvají ještě sušší než zbytek). Úplně jsem se toho nezbavila, ale postupem času jsem přišla na postup, který alespoň částečně pomůže (teda pramínkujou furt, potvory, ale o něco mmíň). Samotný olejíčky mi bohužel nefungovaly (ani do vlhkejch vlasů, natož do mokrejch), tak jsem jednou ze zoufalství zkusila po umytí do dýlek vysušenejch ručníkem přidat trochu kondicionéru a už ho nevymejt. A ono to pomohlo. Teď teda většinou ke kondiši či balzámu přidám ještě kapku nebo dvě avokádovýho oleje, řádně to rozpatlám v mokrejch rukou a pak s tím šup do dýlek (tak od uší dolů). A když mám někdy "přesušeno" mezi mytíma, proceduru zopakuju - vlasy nenamáčím, ale utřu si do nich mokrý ruce, pak ruce znova namočím, smíchám v nich kondiš s olejem nebo jenom kondiš a naplácám to do vlasů a pročešu, aby to bylo rovnoměrný. Ale chce to vychytat množství, zezačátku radši míň (třeba množství kondiše o velikosti hrášku a olej buď žádnej nebo jedna kapka) - potom uvidíš, jestli nebude třeba přitvrdit. Držím palce, ať Ti to taky zabere!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.