Jaký zvolit správný přeliv?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=faaf607095de8fb91747954d3f13cae4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 12:29 pm    Předmět: Jaký zvolit správný přeliv? Citovat

Dobrý den,jsem přírodní bruneta a mám světlý melír.Nechávám se melírovat už dlouho a tak mám spíš světlé vlasy ale mám je dost vysušené a k tomu vlnité.CHci ale přejít na přeliv.Ale bojím se toho jak to chytne a jak se to propojí když mám kořínky tmavé.Černý přeliv však nechci,raději světlejší.Prosím poradťe případně zdělte své zkušennosti.Děkuji. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

Přeliv bych si vybrala o odstín světlejší, než budeš chtít, protože na 90% ti chytne tmavěji, než je na krabičce. Mě např. tmavá blond chytla do středněhněda a ledový kaštan tmavěhnědočerné.
Hlavně si pohlídej, aby to přeliv byl - ne barva - tzn. aby byl bez amoniaku a peroxidu co nejmíň. Myslím, že se dělají odstíny, kde je 6% a kde je jen 3% peroxid. Mám pocit, že je to od Garnieru Color and Shine, ale který odstín ti nepovím.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.