Poraďte - vikingský sestřih
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=571d3b56559d9d383a5a7974809e306eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEVE
0-7
0-7


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 8:37 pm    Předmět: Poraďte - vikingský sestřih Citovat

Ahoj mam vlasy lehce pod lopatky a na leto to chci zkratit nejak-----co treba nechat si vzadu ocas??jako antufa nebo to mu rikaj HCecko...asle to se ze mne pak stane pro vetsinu lidi fetak coz nejsem a nebo se mi libi moc vikingskej styl.....nahore jenom dlouhy vlasy jakoby ostruvek na hlave ale s dlouhyma vlasama...ale poradne nevim jak to vypada jen z obrazku nakreslenejch nemate nekdo obrazek jak to vypada??prosim poradte diky.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Steve, myslím, že jsi si tak trochu spletl stránky a tyké fórum... Embarassed Tady se dořzvíš, jak na to aby TVÉ VLASY BYLY BOHATŠÍ, DELŠÍ, JAK SE O NĚ STARAT A TAK PODOBNĚ, ale o ostříhání se tady zásadně nebavíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Steve, myslím, že jsi si tak trochu spletl stránky a tyké fórum... Embarassed Tady se dořzvíš, jak na to aby TVÉ VLASY BYLY BOHATŠÍ, DELŠÍ, JAK SE O NĚ STARAT A TAK PODOBNĚ, ale o ostříhání se tady zásadně nebavíme...
To není tak docela pravda.My se rádi pobavíme i o stříhání,ale většina rozhovorů se opravdu točí okolo toho co říkal Clondyk a tak není jistý,že ti vůbec budem schopni poradit Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

STEVE, docela zajímavé inspirace jsou je na webu livinghistory, například tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Třeba tenhle typický účes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Třeba tenhle typický účes Smile


Jé, to jsou miláčkovy copánky Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 9:58 am    Předmět: Re: Poraďte - vikingský sestřih Citovat

STEVE napsal:
Ahoj mam vlasy lehce pod lopatky a na leto to chci zkratit nejak-----co treba nechat si vzadu ocas??jako antufa nebo to mu rikaj HCecko...asle to se ze mne pak stane pro vetsinu lidi fetak coz nejsem a nebo se mi libi moc vikingskej styl.....nahore jenom dlouhy vlasy jakoby ostruvek na hlave ale s dlouhyma vlasama...ale poradne nevim jak to vypada jen z obrazku nakreslenejch nemate nekdo obrazek jak to vypada??prosim poradte diky.....


Mám-li mluvit za sebe, tak se mi ani jeden z popisovaných účasů nelíbí Confused Je škoda takhle pokazit dlouhé vlasy. Nejlepší je nechat všechny růst normálně, ať jsou delší a delší.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 10:00 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Klarusou, mně se také ty všemožné vyholeliny s camfourem vzadu vůbec nelíbí. A také mám tendenci tyhle lidi hned řadit mezi feťáky Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

Mno Steve, myslim ze ptat se na tomhle serveru jak se nechat ostrihat je asi jako prijit s flakotou v ruce mezi krokodyly Very Happy Za sebe bych ti rek snad tak akorat ze HCcko je fakt naprosto nezajimavy a nepekny. Ale kdyz si nechas narust krasnou hrivku a budes se o ni aspon trochu starat. Tak to budi nevycislitelnekrat lespi dojem na okoli nez "sebelip" tydne skubany vlasy od kadernika Wink Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

onee napsal:
Mno Steve, myslim ze ptat se na tomhle serveru jak se nechat ostrihat je asi jako prijit s flakotou v ruce mezi krokodyly Very Happy Za sebe bych ti rek snad tak akorat ze HCcko je fakt naprosto nezajimavy a nepekny. Ale kdyz si nechas narust krasnou hrivku a budes se o ni aspon trochu starat. Tak to budi nevycislitelnekrat lespi dojem na okoli nez "sebelip" tydne skubany vlasy od kadernika Wink Twisted Evil Very Happy


Moc hezky a výstižně řečeno Wink Very Happy Naprosto souhlasím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.