Poraďte - vikingský sestřih
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8169ab37f68e751bc7fb873feeb5f798Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 11:24 pm    Předmět: Citovat

Co to je? Mě se to už jen podle popisu nějak nezamlouvá. Mě by se to určitě nelíbilo, ale na mě nezáleží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 5:20 am    Předmět: Citovat

Nooo... Tak mě se moc líbí takovej ten účes, kdy má kluk vlasy ostříhaný na krátko nebo úplně vyholenou hlavu a vzadu na temeni má takový jako neostříhaný místo (tady se tomu někdy říká půlčíro...jakože to vypadá jako číro, které je jen zadní na půlce hlavy)... Něco podobnýho nosí lidi z hare krishna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Nooo... Tak mě se moc líbí takovej ten účes, kdy má kluk vlasy ostříhaný na krátko nebo úplně vyholenou hlavu a vzadu na temeni má takový jako neostříhaný místo (tady se tomu někdy říká půlčíro...jakože to vypadá jako číro, které je jen zadní na půlce hlavy)... Něco podobnýho nosí lidi z hare krishna Smile


Jej, tak jak jsem psala už výše, tohle fakt nemám ráda - taková promarněná příležitost mít fakt pěkné dlouhé vlasy....Připadá mi to jako mrzačení vlasů... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 9:23 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Nooo... Tak mě se moc líbí takovej ten účes, kdy má kluk vlasy ostříhaný na krátko nebo úplně vyholenou hlavu a vzadu na temeni má takový jako neostříhaný místo (tady se tomu někdy říká půlčíro...jakože to vypadá jako číro, které je jen zadní na půlce hlavy)... Něco podobnýho nosí lidi z hare krishna Smile


To se mi taky nelíbí, a jinak se připojuji ke všem, komu se nelíbí různě vystříhané vlasy s ocásky vzadu (a úplně nesnáším takový ten "fotbalistický" účes typu nahoře kratší vlasy - nedej bože ještě kudrnaté - a na ramena dlouhé rousy, fuj, ble Twisted Evil ).

STEVE, nech to volně růst a pěkně se o to starej, uvidíš, jak na tebe poletí holky! Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Nemkomu to slusi, na nekterych klucich se mi to libi. Podle Fairy a nekterych lidi se radi mezi fetaky kde kdo Smile Jestli mas krasne huste vlasy, tak je nech rust, jestli treba ne, tak to zkus. Hlavni je, v cem se citis dobre ty, na militantni dlouhovlasatce se muzes vykaslat. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEVE
0-7
0-7


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

ty jo to sou ohlasy........nejak na to budu reagovat celkove....za 1 harekrisna to je demence sama o sobe....jednou sem na nich byl a 20min valily furt hare hare krisna harera podle me byli zfetovany Confused no a pak ja posloucham heavy metal proto mam dlouhy vlasy jenze ted jak je ten parzak to je des...a jeste kdyz kopnu do micudy a hodim par sprintu tak me pak kdyz dohraju STRASNE boli hlava a ja sem atlet furt sportuju---vlasy mam husty az moc....musim chodit na zkracovani objemu k holicce tak jednou za 3 mesice jinak bych mel hlavu jak mesic......no a proto chci neco abych furt mel dlouhy vlasy ale zase me nebolila tak palice....proto se mi zda nejlepsi vikingskej styl...to HC to radci ne to bych byl za smazku Embarassed kouknu se na ty stranky co ste mi poslaly a uvidim------- a fakt diky za ochotu to sem todle fakt necekal Very Happy jednou sem psal nekam na forum o nemocich jestli by mi nepomohly s rymou a odpoved se dostavila za 7 mesicu a to takova at si koupim kapky..... Laughing coz me teda VUBEC nenapadlo dmnce....jeste jednou diky diky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammaela
0-7
0-7


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 12:10 am    Předmět: Re: Poraďte - vikingský sestřih Citovat

STEVE napsal:
Ahoj mam vlasy lehce pod lopatky a na leto to chci zkratit nejak-----co treba nechat si vzadu ocas??jako antufa nebo to mu rikaj HCecko...asle to se ze mne pak stane pro vetsinu lidi fetak coz nejsem a nebo se mi libi moc vikingskej styl.....nahore jenom dlouhy vlasy jakoby ostruvek na hlave ale s dlouhyma vlasama...ale poradne nevim jak to vypada jen z obrazku nakreslenejch nemate nekdo obrazek jak to vypada??prosim poradte diky.....


a není to škoda? Sad ani nevím jak vypadáš a už mám chuť ty oškubané vlasy oplakat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammaela
0-7
0-7


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 12:14 am    Předmět: Citovat

STEVE napsal:
ty jo to sou ohlasy........nejak na to budu reagovat celkove....za 1 harekrisna to je demence sama o sobe....jednou sem na nich byl a 20min valily furt hare hare krisna harera podle me byli zfetovany Confused no a pak ja posloucham heavy metal proto mam dlouhy vlasy jenze ted jak je ten parzak to je des...a jeste kdyz kopnu do micudy a hodim par sprintu tak me pak kdyz dohraju STRASNE boli hlava a ja sem atlet furt sportuju---vlasy mam husty az moc....musim chodit na zkracovani objemu k holicce tak jednou za 3 mesice jinak bych mel hlavu jak mesic......no a proto chci neco abych furt mel dlouhy vlasy ale zase me nebolila tak palice....proto se mi zda nejlepsi vikingskej styl...to HC to radci ne to bych byl za smazku Embarassed kouknu se na ty stranky co ste mi poslaly a uvidim------- a fakt diky za ochotu to sem todle fakt necekal Very Happy jednou sem psal nekam na forum o nemocich jestli by mi nepomohly s rymou a odpoved se dostavila za 7 mesicu a to takova at si koupim kapky..... Laughing coz me teda VUBEC nenapadlo dmnce....jeste jednou diky diky Wink


Mno tak to by šlo podholit ale určitě ne mít HCčko nebo podobný hnusy. Jen tak decentněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Mimochodem, co si vlastně představujete pod tím vikingským stylem účesů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wulfrik
0-7
0-7


Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 7:42 pm    Předmět: Citovat

Hmm já si představuji různě zapletené vlasy. Z části volné a uprostřed volných vlasů culík a pak už nevím každopádně jsem vyzkoušel výše uvedený účes s dvěma copy po stranách a vypadalo to dobře ale nevím co je ideální aby cop byl pevný a nevypadávaly z něj vlasy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.