vitajte .) zakudlene vlasy, prace s photoshopem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5eecb3dab503f25f7d82d5b9e6a2dfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kiralait
0-7
0-7


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 10:01 pm    Předmět: vitajte .) zakudlene vlasy, prace s photoshopem Citovat

sddd

Naposledy upravil kiralait dne st září 25, 2013 12:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Foto Arrow Fuuuch, tak toto uz hej. Laughing
Na tvojom mieste by som zacala pouzivat nejaky silnejsi kondicioner, popripade rozcesavaci sprej hned po umyti (viem, ze na drsneho chlapa sa to nehodi, ale holky tu pouzivaju napr. toto, popripade su dobre aj dvojfazove Gliss Kur spreje).
Vitaj a nech sa ti tu paci. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás.
Podobnou službu ti udělají i různé oleje - mandlový, meruňkový, olivový, kokosový atd. Vlasy se pak dají lépe rozčesat. Wink

O předělávkách se psalo zde. Třeba ti tam něco pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kiralait
0-7
0-7


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Foto Arrow Fuuuch, tak toto uz hej. Laughing
Na tvojom mieste by som zacala pouzivat nejaky silnejsi kondicioner, popripade rozcesavaci sprej hned po umyti (viem, ze na drsneho chlapa sa to nehodi, ale holky tu pouzivaju


zas tak drsne bych to nevidel Very Happy ono po okoupani je to celkem vpohode, pouzivam kondicioner od head and shoulders a je to allright.. spis jsem chtel nak predejit tomu, ze se ty vlasy do sebe tak plantaj, nejakyma maskama nejspis .)

Sidonie napsal:
Ahoj, vítej u nás.
Podobnou službu ti udělají i různé oleje - mandlový, meruňkový, olivový, kokosový atd. Vlasy se pak dají lépe rozčesat. Wink


neco ve smyslu hodit olej na vlasy a nechat ho tam dve hodky? .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

Ano, něco v tom smyslu. Smile Nedávej to až na pokožku hlavy. Spíš jen do délek. Pak můžeš normálně umýt šamponem. A přiměřeně, přiměřeně!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 2:09 pm    Předmět: Citovat

Mně se proti kudlení celkem osvědčilo dát do vlhkejch dýlek (tak od uší dolů) vysušenejch ručníkem trochu masky/kondicionéru s pár kapkama oleje, rozčesat, aby to bylo rovnoměrný - a už nevymejvat (takže s množstvím nepřehnat, radši začít s málem a podle potřeby případně přidávat). Kondišů jsem vyzkoušela spoustu, nepřijde mi, že by byl nějakej výrazně lepší než všechny ostatní dohromady. Většinou teda používám přírodní věci, ale jednou jsem zkusila i nějakou echt silikonovou masku tuším od Panthene, a taky se to dalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.