Zrzavá barva na vlasy, henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd5b97d19f5e4d3124701372254f588dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Perdita
8-20
8-20


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 8:35 pm    Předmět: Citovat

ok super, mockrát díky:) vyzkouším vyzkouším a tedy uvidímSmile a jinak uvidímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perdita
8-20
8-20


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 9:45 pm    Předmět: Citovat

doobře dobře děkuji a pokusím se, a myslíš že ten 6% peroxid můžu taky použít nedávno jsem si ho koupila, ale ještěě jsem neměla tu odvahu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 10:11 pm    Předmět: Citovat

No, 6% .... popravde, nevim Smile

S hennou to nijak bourlive reagovat nebude, pokud myslis tohle, asi to trochu nejak tu hennu pomuze dostat dolu (resp zesvetlit), ovsem muze se stat, ze to na tve vlasy bude moc silne ... tim myslim ze je to muze poskodit at uz na nich nejaka henna je nebo ne ...

To uz je pak strasne individualni. Zkus to treba nekde na zadnim pramenu, at vis, jak se to chova, nez to das na cele vlasy Smile

Stahovani (resp zesvetlovani) henny je trochu na dyl, je to sice fajn vec, ale jakmile jednou chyti, tak se strasne nerada pousti ... Laughing

Jinak s tou barvou ... priste fakt zkus tu hennu s cassii. A mozna jinou znacku, nez Khadi, mam dojem, ze to mas vic do cervena nez do zrz ... koukala bych se po medenych hennach eventuelne "prirodnich" (ty bodyart quality jdou vetsinou do cervena, aspon trochu).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perdita
8-20
8-20


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 9:04 am    Předmět: Citovat

Jitt: jo jo dobře zkusím zkusímSmile a jakou hennu by jsi mi teda doporučila? zkoušela jsem tu francouzsku, ale ta mi přišla že mi do chytlo hnedka do hněda....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 10:53 am    Předmět: Citovat

No, ja se sice specializuju spis na cervenou, pac mi zrz neslusi a snazim se ji co nejvic eliminovat, ale koukla sem k jitty do vlasopece a ma tam par tipu ...

Asi uplne nejlepsi by bylo zacit s cassii (nebo Hennecolor Zlata blond) a postupne do ni po lzicich primichavat cistou hennu (ona tam doporucuje Lamdu, v tom miu s cassii muze byt). Zacit na pomeru teba 1:4 ve prospech cassie, nabarvit a kdyz to "nebude ono" v dalsim barveni pridat dalsi lzici henny a zmenit pomer.

Takhle by ses mela postupnym zkoumanim dostat na ten "svuj" odstin a pak uz jenom udrzovat dany pomer Smile

Zalivala bych to citronem a vodou asi cca 60°C, proste uvarena odstata, ten hennu haze nejvic do zrz a nenechavala odstat.

Nebo pak muzes jeste vyzkouset hennu Lamda medenou, ktea se prodava v krabicce. Pry barvi malo (ve srovnani s tou klasickoi), ale ve tvem pripade by to asi bylo zadouci (malo = svetle).

No, snad ti to nejak pomuze ... Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perdita
8-20
8-20


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:30 pm    Předmět: Citovat

výborně mockrát děkuji:) s Lamdou moc zkušeností nemám, vyzkouším teda od khádí normální a cassii dát dohromadya uvidim co to teda uděláSmile a nebo ještě tu francouzskou. jinak citron dávámSmile a vyzkouším teda i tu vodu dát tak jak jsi psala:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 10:51 am    Předmět: výrazná zrz Citovat

Ahoj,

barvím se chemickou barvou, ale protože mám konečky na hadry, tak bych ráda přešla na hennu. Problém bude asi v barvě, protože bych ráda výraznou zrz a to málokterá henna umí. Doteď jsem se barvila Loreal Preference Mango, ale nedoufám, že by to henna takle uměla. Každopádně, moje přírodní barva je světle hnědá a jsem obarvená na světlou zrz. Poradíte, které značky henny barví hodně? Zatím jsem koukala na Lush Caca Rouge, Khadí jsem zrzavý odstín nenašla bohužel... Děkuju za rady !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 12:25 pm    Předmět: Citovat

Zkus mrknout sem: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-henna-a-hennovani.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BaruskaBeruska
0-7
0-7


Založen: 25.12.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2015 2:23 pm    Předmět: Henna poprvé Citovat

Ahoj, mám nebarvené světle hnědé vlasy a chtěla bych zkusit zrzavou hennu. Vymyjí se pigmenty úplně? Moje barva se mi líbí, chtěla bych to jen na zkoušku a bojím se, že bych musela čekat na to, až mi odroste henna :/ nevím, jak červená chytá.. Děkuji a omlouvám se, jestli se to tady už řešilo, jsem jen na mobilu a špatně se mi to vyhledává :/ použila bych hennu zn. Khádí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2015 7:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej tady! Ale bohužel tě asi hned pro začátek zklamu - ona henna v tomhle není úplně spolehlivá, jsou lidi, kterým se vymyje hned nebo po pár mytích a pak jsou lidi,kterým po jediným hennování prostě drží a drží. A čistá červená v tomhle bývá nejtrvanlivější (a Khadi je navíc dost kvalitní). Takže pokud máš fakt ráda svoji původní barvu a chceš to čistě zkusit a pak se případně k původní barvě vrátit, je to sázka do loterie, existuje možnost, že by se Ti prostě ani po jednom jediným hennování nevymyla - a já bych to na Tvým místě nejspíš neriskovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.