Zdravím všechny dlouhovlasé :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f87e70a0d94a63cf925ec6bdf3ac62fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beru*Beru
0-7
0-7


Založen: 27.11.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 3:20 pm    Předmět: Zdravím všechny dlouhovlasé :-) Citovat

Jsem zde nová, na tento web jsem narazila náhodou, díky tomu, že hledám správnou péči o své vlasy a taky jak je podpořit v růstu a aby byly krásné Wink Chtěla bych se vás předně zeptat na upřímný názor, jestli mi dlouhé vlasy vůbec sluší. Mnohokrát jsem koketovala s myšlenou se nechat ostříhat, udělat pořádnou změnu, ale vždycky mně to přejde, protože mým snem už od dětství jsou vlasy po pás Smile Chtěla bych přidat svou fotku, ale nevím jak na to, poradíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2012 5:26 pm    Předmět: sluší Citovat

Ahoj, jsem tu taky nová. Myslím, že dlouhé vlasy Ti sluší. Máš je hodně bohaté. Aspoň to tak vypadá. Určitě bych si být Tebou dělala různé účesy, abys nebyla stále stejná. I já jsem chtěla vždy dlouhé vlasy. Teď je mám cca. 50 cm a můj cíl je trochu nad pas. Vím, že je nemám příliš husté, tak aby mi prostě slušely. Ještě se mi nepodařilo načíst sem fotku. Snad se to brzy naučím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beru*Beru
0-7
0-7


Založen: 27.11.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2012 6:35 pm    Předmět: Citovat

Díky za tvůj názor Smile To mě těší, já mám občas pocit, že mi nesluší a že bych je měla ostříhat na krátko, ale pak si to vždycky rozmyslím, když se ohlédnu zpět, jak dlouho už na ty dlouhé vlasy čekám Very Happy Momentálně jich mám asi o polovinu míň než donedávna, protože po porodu mi začaly strašně moc padat, vždycky jsem z vany po umytí hlavy vytahovala plnou hrst vlasů Rolling Eyes A teď to padání konečně ustává, takže hledám různé přípravky a rady, jak dosáhnout zpět původního objemu. Jinak můj cíl je taky zhruba po pás, tak snad zde na stránkách najdu recepty, jak jim v růstu pomoct Smile Co ty používáš za péči na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 10:18 am    Předmět: péče Citovat

Ahoj, taky mám občas stříhací náladu. Naštěstí trvá jen pár okamžiků. Když se mi to stane, tak si vytvořím nějaký drdol, abych na ně nemyslela. Je fakt, že dorůstání trvá hodně dlouho. Já se snažím vlastně už od cca. začátku vejšky - tedy asi už 8 let. Jednou jsem měla období odbarvení a to mi strašně zničilo konečky. Od té doby si dávám pozor, aby mě nic takového zase nenapadlo Shocked Momentálně mám vlasy dobré. Svůj díl na tom má těhotenství. Po porodu taky očekávám velké vypadávání. Snad to nějak ustojím... Jinak našla jsem v DM drogerii šampon a balzám pro hnědé vlasy BALEA. Jsem s touto řadou zatím nejvíc spokojená. Přípravky obsahují hennu. Vlasy mám barevně sjednocené, pevnější a trochu ztužené. Jinak nic jiného nepoužívám. Nevím, jestli by Ti zrovna tato řada byla k užitku. Tvé vlasy vypadají bohatě a kdybys je ještě ztužila, možná by Tě už tížily... Jaké přípravky používáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 10:28 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky, vítejte obě, a nestříhejte, byla by to škoda Smile
Beru*Beru, tobě dlouhý vlasy do pasu budou moc slušet, ostatně, máš je pěkný už na ikonce Wink
Padání vlasů se řeší tady, podpora růstu zde, je tam spousta vláken o potravinových doplňcích a vlasových vodách. Co se týče šamponů, obecně tady panuje názor, že přírodní šampony a kondicionery jsou pro vlasy lepší, než ty drogerkový, ale každýmu sedne něco jinýho, musí se zkoušet. Mě osobně taky sedí přírodní šampony bez silikonů (a konzervantů, umělejch barviv, vůní, atd - ty vynechávám záměrně).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Vítejte obě u nás. Ať se vám tu líbí.

Za sebe říkám nestříhat. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Beru*Beru
0-7
0-7


Založen: 27.11.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 10:38 am    Předmět: Citovat

Ženy, díky díky, moc jste mě potěšily Very Happy Vždycky si říkám, jestli na tom něco nebude, že kámoška mi kolikrát radí, ať se ostříhám, ale začínám v tom vidět malinko závist, protože mám teď delší než ona Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beru*Beru
0-7
0-7


Založen: 27.11.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 10:45 am    Předmět: Citovat

OLI, zatím dojíždím zbytek šamponu od Elseve a kvůli tomu padání jsem se dočetla, že by mohl být dobrý šampon Alpecin s Kofeinem, tak uvažuji, že ho koupím a vyzkouším. Jinak studuju fórum DV a včera jsem se dočetla, že i krém na vlasy je dobrý na suché konce, které mám, tak jsem ho hned letěla napatlat Mr. Green Je to obyč krém na ruce s měsíčkem, panthenolem a vitamínem E. A fakt se mi zdají ty konce lepší. Jo a vytáhla jsem doteď zahrabaný kartáč s kančíma štětinama. Takže potud moje péče o vlasy. A jak jsem psala, studuju si tady různé rady a hodlám vyzkoušet Hennu na regeneraci, lopuchový výluh, nějaký vlasový olej nebo sérum na roztřepené konečky, atd. Tyhle stránky mně motivují, abych své snažení nevzdala a bojovala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.