Nová členka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cbb8343c056590313185ae2e3743a3c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Safienka
0-7
0-7


Založen: 19.12.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 3:32 pm    Předmět: Nová členka Citovat

Ahoj, tak já se hlásím, že jsem tu nová Smile Dovedla mě sem Nikinka, za což ji děkuji, neboť je tu spoustu zajímavého, které určitě stojí za přečtení Smile
Jinak jsem z Liberce a momentálně na mateřské, na kterou čerstvě nastupuji Smile
Vlásky mám od přírody světlé, vlnité...vždycky jsem z nich byla na palici, ač mě všichni říkali, jakou mám krásnou hřívu...tak nevím no...asi to je tak, že to co člověk má, tak si toho moc neváží a chce to co nemá...

takže protože to dělali všichni, tak jsem se i já začala barvit...eh...no, takže teď mám melíry a štvou mě...zvruchu je mám splihlé a celkově se mi nějak začínaj do sebe motat, roztřepené konečky...k uzoufání

Teď se mi asi rozbřesklo, neboť jsem se rozhodla, že se o ty moje vlásky budu víc starat a začala jsem zkoumat co je a není pro ně vhodné...do té doby jsem používala šampony od Nivei, plus kondicioner na rozčesání a občas...opravdu jen občas nějakou kůru na výživu....ale že bych koukala na složení atd...to moc ne...jsem líná, takže jsem brala to, co mi vonělo a znala jsem jakžtakž značku aspoň dle názvu...
a teď jsem se teda rozhodla, že začnu trochu od přírody...sehnala jsem si na doporučení šampon bez silikonů, kokosový olej (bomba!) a dneska jsem si koupila bezbarvou hennu - cassiu....tak jsem na to zvědavá!! Doufám, že mi vlasy nezezelenají a nebudu soutěžit se stromkem, kdo je krásnější Very Happy
Ještě teda pořídit nějaký ten hřeben a bude to ok....

A co o mně víc? no, než jsem nastoupila na mateřskou, tak jsem dělala vedoucí v knihkupectví, takže mezi mé velké koníčky patří knížky, ezoterika, vaření, malování, psaní, naše britka Amálka a samozřejmě muž..to je jeden velký koníček Very Happy

Tož asi tak ...

Mějte se krásně a přeji všem krásné Vánoce Smile dle všeho to vypadá, že tu na světě ještě nějaký ten čas budem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.