Marie zdravi DV

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe3b7e0758d93b7e2d7c31510f9d82bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marionetka
0-7
0-7


Založen: 17.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2012 11:32 pm    Předmět: Marie zdravi DV Citovat

Dobrý den,
je to můj vůbec první pokus o napsání příspěvku do internetového fóra, doufám, že se vše zobrazí jak má, ač nejsem příliš počítačově gramotná. Na tuto diskuzi jsem narazila náhodou, jsem na mateřské, takže volného času spousta a zároveň žádný. Moje vlasy prošly mnohými dramatickými proměnami, teď se je snažím opečovávat hennou a dalšími přírodními prostředky, vždycky jsem měla dojem, jak mám dlohé vlasy, ale teď jsem si je nechala narůst až do pasu a hledám a zjišťuju, že vyžadují opravdu dobrou péči, takže tady zkoumám další a další témata a snad najdu to nejlepší pro sebe. DV sleduju jako nezaregistovaný uživatel už dlouho, moc oceňuju příjemnou a fajn atmosféru a těším se na nové poznatky. Všechny moc zdraví Marie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 7:45 am    Předmět: Citovat

Aho, vítám tě u nás. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marionetka
0-7
0-7


Založen: 17.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, vánoční hvězda je má oblíbená! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.