Pozdrav všem dlouhovlasým a dotaz na zesvětlování vlasů :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7f96292bf44ba6f331899f7e59e6a68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chimerice
0-7
0-7


Založen: 1.12.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2012 1:03 pm    Předmět: Pozdrav všem dlouhovlasým a dotaz na zesvětlování vlasů :) Citovat

Zdravím všechny,
jsem ráda že jsem na tenhle server narazila, je tady spousta užitečných rad a věcí.. Smile .. Na úvod se trošku představím, jmenuji se Vanda a momentálně studuji na vyšší odborné škole zahradnické v Mělníku.. Moc ráda se tady přiučím a popovídám si o vlasech Smile

Hned na úvod bych se chtěla zeptat... mám takové plavé vlasy.. na zimu trošku tmavší, v létě mi na sluníčku trochu zesvětlají.. Ale v tuto chvíli se svojí zimní barvou nejsem moc spokojená a ráda bych něco světlejšího, před 2mi týdny jsem zkusila barvu na vlasy, vypadala že by měla na hlavě udělat něco jako trošku tmavší blond, ale jaksi mi na hlavě zůstalo to samé jako předtím.. Tak jsem se trošku zajímala o přípravky které jsou k prodeji a našla jsem spoustu druhů zesvětlovačů.. Většinou o 0-4 odstíny, nebo více, tak bych se chtěla zeptat na radu, jaký přípravek, jak použít a tak, nemám s tím vůbec zkušenosti tak budu moc ráda za každou radu Smile Děkuji mockrát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

ahoj Smile vitaj na fóre Smile

ja som zosvetľovanie skúšala len preplachovaním vlasov harmančekovým výluhom (heřmánek). Mierne sa tým vlasy zosvetliť dajú... s chemickými vecami nemám skúsenosti Smile asi som moc nepomohla, že? Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

Mrkni se do tématu o citronperoxidu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.