L- recapin

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9fc658bcee6ad363d05a4442282c4fb8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mejdy
0-7
0-7


Založen: 26.1.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 9:31 am    Předmět: L- recapin Citovat

Teda Very Happy snažila jsme se toto fórum nějak proletět a zkusila jsem nespočet přípravků na podporu růstu vlasů, ale jediné co na mě účinně zabralo byl L-recapin od firmy LR. Celá sada je sice dost drahá..cca 1600,- ale vydrží fakt dlouho. Obsahuje šampón, který se ředí a pak sérum na kořínky vlasů. Používám ho 3 měsíce a vlasy mi narostly jak nikdy. Jsem si už myslela, že se mi fakt vždycky zastaví na délce kousek pod rameny, ale teď mám vlasy do půl zad a je to super pocit. Tak jestli tady je nějaká z vás stejně nešťastná jako jsem kdysi byla já určitě to vyzkoušejte.. ale asi je lepší se první domluvit s nějakou kamarádkou a koupit si přípravek třeba na půl.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka13
0-7
0-7


Založen: 14.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 1:52 pm    Předmět: Citovat

Cau,

a pouzivam kosmetiky firmy Loreal, a moc je doporucuji Laughing

...edit moderátor: odkaz odstraněn pro podezření na reklamu, pro umístění reklamy na stránkách kontaktujte admina na aha@dlouhevlasy.cz
_________________
stránky www zdarma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.