A co volby?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e6d2db90c9b8606767238ad75a721b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:29 am    Předmět: A co volby? Citovat

Už jste se rozhodli? Koho budete volit a proč?
Mně se líbí Táňa, už jsem si ji tak nějak vybrala dřív, ale nejsem ještě 100% rozhodnutá. Ale dneska jsem si zkusila test na volební kalkulačce a vyšel mi u ní nejvyšší výsledek. Jinak mi to přijde s kandidáty, hlavně těmi mužskými, docela katastrofa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:32 am    Předmět: Citovat

Mě se Táňa taky líbila, ale bohužel asi vůbec nemá šanci...dobře o tom mluví v tomhle videu http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p3K7PL7cK7Y Já to z toho důvodu asi vidím na knížete...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:42 am    Předmět: Citovat

Co se týče volební kalkulačky - naprosto všem z mého okolí (i mně) vyšel naprosto jiný favorit, než kterému zamýšlíme dát hlas Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:44 am    Předmět: Citovat

Jdu, volím "svého" kandidáta a odmítám jakkoli taktizovat. To mi připadá nedůstojné a navíc to popírá primární účel voleb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:18 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem se tak nakonec rozhodla i z jiných důvodů, ale to video mi přijde zajímavé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:07 pm    Předmět: Citovat

Já ještě pořád nevím, koho budu volit. Když bude nejhůř, vyřadím ty, co volit fakt nehodlám, a z toho zbytku jednoho naslepo vytáhnu. Už jsem to tak chtěla udělat u posledních krajských voleb, ale naštěstí mě na poslední chvíli osvítilo a já se rozhodla cíleně pro jednu stranu. Politika jde teď úplně mimo mě, na druhou stranu chci jít volit právě proto, aby to nevyhrál některý z těch mých méně preferovaných kandidátů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 1:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem do té kalkulačky šla, když už jsem byla rozhodnutá a vyšel mi opravdu můj kandidát. Byla jsem z toho úplně vedle Shocked

Knížete bych volila, když byl mladší (teď už ty hulváty z vlády těžko ušéfuje) a kdyby neměl věčně v závěsu Kalouska. Takže u mě sorry, kníže jako vážený člověk patří do jakési "rady starších", ale na prezidenta měl kandidovat v době, kdy to naopak odmítal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Co se týče volební kalkulačky - naprosto všem z mého okolí (i mně) vyšel naprosto jiný favorit, než kterému zamýšlíme dát hlas Twisted Evil


Mně taky Laughing

A čím víc sleduji různé jejich debaty ,nebo čtu rozhovory, tím větší zmatek v tom mám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

Kníže Karel mi vyšel v kalkulačce na posledním místě (-12%), takže to asi nebude pro mě vhodná volba.
Táňa se mi jeví, jako člověk, kterému záleží na morálních a lidských hodnotách, myslím, že se líbí docela dost lidem, ale nebudou ji volit právě kvůli tomu, že stejně bude mít moc málo hlasů na to, aby postoupila. Ale nejspíš pro ni budu hlasovat stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 2:00 pm    Předmět: Citovat

Lulu Nixe napsal:
... ale nebudou ji volit právě kvůli tomu, že stejně bude mít moc málo hlasů na to, aby postoupila.


Škoda, že takový názor má hodně lidí. Pak lidi nedávají hlas tomu, koho chtějí volit, ale tomu, kdo má zřejmě větší šanci vyhrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.