A co volby?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=19d8cfa342c5d8266d64e9180cc6f250Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem volila Zemana a netajím se tím. Napadá mě jen jeden argument, proč bych měla volit knížete, za to pro Zemana mám argumentů spoustu. V prvním kole jsem nevolila nikoho, ale tady už jsem musela. Třeba jeden z mých důvodů pro Zemana je to, že měl taky kdysi ideály kvůli kterým vstoupil do komunistické strany. Časem ho ale ideály opustili a na základě svého kritického článku v jednom technickém magazínu se nechal vyloučit. Ale po celou dobu (v dobách dobrých i zlých) byl s českým národem. Nikam neutíkal a ani se nepřetvařoval, líbí se mi na něm i to, že skutečně řekne to, co si myslí, a není "kam vítr tam plášť". To jakou formou to podá je druhá věc, ale každý jsme nějaký. Chci mít za prezidenta člověka "z lidu", který ví, jak normální lidé žijí a ne toho, který zná jen život horních 10 tisíc...

Ale samozřejmě každý máme své důvody proto, koho jsme volili a je do dobře. Znám voliče Miloše i Karla, je mi jedno kdo koho volí. Stejně ten prezident toho zase tolik neovlivní a nevidím důvod proč se o politice dohadovat. Smile Co mě ale překvapuje je to, že všude kolem sebe slyším kritiku na současnou vládu, a tolik lidí chce mít jednoho z hlavních představitelů této vlády jako prezidenta...to nechápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:45 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Wilwarin napsal:
Ale jestli myslíte, že MZ zlevní chleba tak to se domnívám, že ne.

To je dovedené ad absurdum, ale ne, nemyslím si to.
Jen jsem chtěla napsat, že chápu, proč by mohl být pro mnoho lidí menší zlo. Ne zachránce, ale menší zlo.
Ale, příště si to rozmyslím. Napsat sem svůj názor začíná být o strach.


Jeden včerejší ( u nás bohužel ne ojedinělý ) názor - všechny ty mladý hajzly, co volí KS , bych ztřískal na jednu hromadu a poslal makat do lomů - co v životě dokázali, že si dovolují volit KS ???

Takže ano - občas je lepší si svůj názor nechat pro sebe - ale doufám, že na DV to neplatí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:47 pm    Předmět: Citovat

Vidíš - to já zase často slyšela - Jaká socka může volit Zemana? Karel na Hrad!

a podobné.
V tom duchu, že voliči KS jsou elita a voliči MZ, jak jinak, burani Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:54 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Vidíš - to já zase často slyšela - Jaká socka může volit Zemana? Karel na Hrad!

a podobné.
V tom duchu, že voliči KS jsou elita a voliči MZ, jak jinak, burani Smile


V jednom měl Zeman při své první tiskovce pravdu - tyhle volby byly pojaty jako souboj Sparta -Slavie . A někteří fanoušci se chovali stejně jako při fotbalovém zápase - tj nechutně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:58 pm    Předmět: Citovat

Ili, vidíš, a ja si myslím, že to bol od Zemana trochu alibizmus, lebo sa sám do toho aktívne zapojil a teraz chce akože spájať všetkých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 7:01 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Ili, vidíš, a ja si myslím, že to bol od Zemana trochu alibizmus, lebo sa sám do toho aktívne zapojil a teraz chce akože spájať všetkých.


Ale jo .... i on k tomu dost přispěl ...
To,že se někteří chovali nechutně -to neříkal on, to jsem dopsala já. Laughing Od MZ je přirovnání Sparta-Slavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 7:02 pm    Předmět: Citovat

to je zase keců o emigraci na sociálních sítích. Ach jo...díky za tuto oázu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 7:03 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jeden včerejší ( u nás bohužel ne ojedinělý ) názor - všechny ty mladý hajzly, co volí KS , bych ztřískal na jednu hromadu a poslal makat do lomů - co v životě dokázali, že si dovolují volit KS ???

Nemůžu si pomoct, ale tohle mě dokáže namíchnout podstatně více než výsledky voleb...

Prosím pěkně, máme skoro 24 let po revoluci. Někdo by už měl těm lidem (obvykle jednodušším obyvatelům důchodového věku) vysvětlit, že jsme teď demokratická NETOTALITNÍ země BEZ CENZURY A SE SVOBONÝMI VOLBAMI, což znamená, že si každý může myslet, říkat a volit, co chce. A nikdo ho za jeho názory nemá právo ani "ztřískat na hromadu", ani zavírat do vězení, ani posílat na nucené práce do lomů. A nikdo nemusí ostatním zdůvodňovat, proč volil, jak volil, co v životě dokázal a co mu dává právo toho či onoho lístek vhodit do urny. Jestli chce, může si tam klidně hodit Járu Cimrmana, když mu to udělá radost.

Nemůžu si pomoct. Asi jsem moc mladá...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak. Nejsem mladá a mám stejný názor . Včera mi bylo z některých lidí až fyzicky zle.

Naposledy upravil ilona dne so leden 26, 2013 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 7:29 pm    Předmět: Citovat

Na odlehčení malý vtip na téma "už by těm lidem měl někdo říct, že dneska už je jiná doba":

Dva chlapci jdou po chodníku a najednou se otevře poklop kanálu vedle na silnici a z něho vystrčí hlavu stařičký bělovlasý vysušený děda.
Ptá se: "Mí milí, už skončila válka?"
Chlapci si z něho vystřelí: "Ne, dědo, zatím ne..."
Děda si smutně povzdychne: "Do hajzlu už s tím Napoleonem!"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.