A co volby?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce43276f072181a73f6c493aa18e64afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 7:38 pm    Předmět: Citovat

http://www.marigold.cz/item/rozdelena-spolecnost-my-dole-nejsme-jedna-zeme-ale-dvoji-lide
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Anywetta napsal:
Co mě ale překvapuje je to, že všude kolem sebe slyším kritiku na současnou vládu, a tolik lidí chce mít jednoho z hlavních představitelů této vlády jako prezidenta...to nechápu.

Tak třeba já jsem to o pár příspěvků zpět vysvětlovala. A že byl Zeman celou dobu v republice...KS by možná taky byl, kdyby jeho rodina nebyla po únoru nucena emigrovat.

Jinak co říkáte na toho Klause, že pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí? Laughing Mám z něho dost...samozřejmě je jeho věc, komu fandil Wink ale že si zrovna teď bere do huby Havla... Rolling Eyes
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:20 pm    Předmět: Citovat

Lásku bych Klausovi věřila - při udělování amnestií jasně prokázal ke komu chová lásku (a oběti zločinů to nejsou), jen s tou pravdou mám problém... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tady ještě něco k té lásce: http://www.youtube.com/embed/qBk-bm2R1Wk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:28 pm    Předmět: Citovat

Jsem tak ráda, že je ta šaškárna za námi. Znechutilo mě, jak se u nás pojala prezidentská kampaň, politika se tahala do umění, škol a kostelů, kam nepatří, lidi na sebe byli hnusní jen kvůli neshodě v tom, jaká figurka bude pokládat věnce na pomníky Rolling Eyes Pomalu bychom se mezi sebou pobili, přitom kdyby měl prezident takovou moc, jaká nám je předhazována, tak ho nevolíme my, ale ti nahoře, jako tomu bylo doposud... zbytečná mediálně vyhecovaná hysterie. A co mi rozhodně chybět nebude, jsou letáčky s Karlem všude, pomalu i na veřejných záchodcích - přišlo mi docela na hlavu, že spousta mých vrstevníků s plackou na klopě si neuvědomila, že punk je proti establishmentu, že Sex Pistols, kteří byli zneužiti proto,aby nalákali mladou generaci, neuznávali královnu, takže tím pan kníže vlastně popřel svůj původ...asi jako kdyby si kněz pověsil na krk obrácenej pentagram, aby byl cool pro mladý satanisty... ani pan Zeman není žádná kdovíjaká výhra, měl by trochu krotit svoji přehnanou aroganci, která mě odradila od toho k volbám ve druhým kole vůbec jít, abych se za svůj hlas pak nemusela stydět. Doufám, že příští volby se trochu uklidníme a nebude to takovej humus.
Jinak respektuju výsledek - základem demokratických voleb je přijmout rozhodnutí většiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:21 pm    Předmět: Citovat

Z výsledku voleb jsem docela zklamaná. Nejde mi ani tak o účes na plakátu, ale o pravdu a slušnost. A různá obvinění od Schwarzenbergových týkající se fašismu vůbec neberu v potaz, protože moje známá a zároveň učitelka, se kterou jsem se o tom hodněkrát bavila, je historik a ví o tom víc, než Zeman s celým jeho týmem. Líbily se mi i některé názory pana Zemana, ale on se ve své kampani neštítí lhaní a nadávání a navíc neustále mlží, tím se u mě naprosto zhodil. No co, prezident nemá téměř žádnou moc, ale morální vzor bych si přecejen představovala jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:35 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že toho píšu tolik, ale tohle sem prostě musím dát.

Zeman řekl, že mu Bohdalová pláče do telefonu, Bohdalová to popřela.

Zeman řekl, že ho podporují Franz a Fischer. Oba to popřeli, Franze naštval.

Zeman řekl, že Posselt vyjádřil radost za postup Karla. Posselt to popřel.

Zeman řekl, že zprávu o Posseltovi má z britských listů, britské listy to popřely.

Zeman řekl, že vyhodil 2 poradce kvůli kauze olovo. Poradci to popírají, prý odešli sami.

Zeman řekl, že Karel nastavil na restituovaném zámku Čimelice vysoký nájem a donutil tak k odchodu Táňu Bílou. Ta to ale popřela.

Zeman řekl, že by se Smoljak obracel v hrobě za to, že Svěrák podporuje Karla. Rodina Smoljaka ale řekla, že Karel byl přítelem Smoljaka a nemá urážet mrtvé.

Zeman řekl, že Hanákovi jeho tým nenabízel peníze. Hanák to popírá a obrací se na policii.

Zeman a jeho tým řekl, že na rodiném zámku Karlovy manželky visí nacistické obrazy s hákovým křížem. Byl to kříž jeruzalémský a Hardegg rodině již 300 let nepatří nepatří.

Zeman řekl, že se od Šloufa odstřihnul a že si Šloufa nevezme jako poradce na hrad. Šlouf dorazil dnes do volebního štábu a řekl, že Zemanovi radil a sháněl pro něj podporu.

HLAVNĚ, ŽE PRAVDA A LÁSKA ZVÍTĚZILA NAD LŽÍ A NENÁVISTÍ...

Kdo mě vyvede z omylu?


Tenhle komentář napsalo na novinky.cz více lidí a já s ním naprosto souhlasím. To, co dělá pan Zeman mi přijde hnusné. Sice ještě radši, než pana Schwarzenberga, bych tam viděla jistou dámu, ale podle mne by byl lepší, než tohle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:43 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Z výsledku voleb jsem docela zklamaná. Nejde mi ani tak o účes na plakátu, ale o pravdu a slušnost.


Punk není jen o účesech nebo vzhledu, má svoje zásady, který odporují tomu, k čemu se kníže hlásí. Mě spíš udivilo, že spousta lidí je líná si zjišťovat informace, prostě se pro něco nadchnou a hurá ukázat světu jak jsem hustej. No a Zeman by byl schopen říct cokoli komukoli jen aby se dostal ke korytu. Prostě jsem si mezi nima nedokázala vybrat ani to menší zlo. Naštěstí tu emočně přehnanou estrádu ustála všechna moje přátelství - spousta lidí je rozhádaná, bohužel kvůli něčemu, co za to vůbec nestálo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:59 pm    Předmět: Citovat

Yoko napsal:
Elisjantar123 napsal:
Z výsledku voleb jsem docela zklamaná. Nejde mi ani tak o účes na plakátu, ale o pravdu a slušnost.


Punk není jen o účesech nebo vzhledu, má svoje zásady, který odporují tomu, k čemu se kníže hlásí. Mě spíš udivilo, že spousta lidí je líná si zjišťovat informace, prostě se pro něco nadchnou a hurá ukázat světu jak jsem hustej. No a Zeman by byl schopen říct cokoli komukoli jen aby se dostal ke korytu. Prostě jsem si mezi nima nedokázala vybrat ani to menší zlo. Naštěstí tu emočně přehnanou estrádu ustála všechna moje přátelství - spousta lidí je rozhádaná, bohužel kvůli něčemu, co za to vůbec nestálo.

Vím, že punk není jen o účesu. Tohle bylo od něj trochu nedomyšlené, chtěl se prostě přiblížit mladým lidem a nehledal za tím nic závažnějšího. Já jsem nosila placku, ale s jeho normálním vzhledem, s žádnou karikaturou. Ale za rozhání vztahů mi to taky nestojí. Sice mě to u některých mrzelo, ale lidé se přece mají rádi i kvůli jiným věcem, než názorům na politiku. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 12:04 am    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Yoko napsal:
Elisjantar123 napsal:
Z výsledku voleb jsem docela zklamaná. Nejde mi ani tak o účes na plakátu, ale o pravdu a slušnost.


Punk není jen o účesech nebo vzhledu, má svoje zásady, který odporují tomu, k čemu se kníže hlásí. Mě spíš udivilo, že spousta lidí je líná si zjišťovat informace, prostě se pro něco nadchnou a hurá ukázat světu jak jsem hustej. No a Zeman by byl schopen říct cokoli komukoli jen aby se dostal ke korytu. Prostě jsem si mezi nima nedokázala vybrat ani to menší zlo. Naštěstí tu emočně přehnanou estrádu ustála všechna moje přátelství - spousta lidí je rozhádaná, bohužel kvůli něčemu, co za to vůbec nestálo.

Vím, že punk není jen o účesu. Tohle bylo od něj trochu nedomyšlené, chtěl se prostě přiblížit mladým lidem a nehledal za tím nic závažnějšího. Já jsem nosila placku, ale s jeho normálním vzhledem, s žádnou karikaturou. Ale za rozhání vztahů mi to taky nestojí. Sice mě to u některých mrzelo, ale lidé se přece mají rádi i kvůli jiným věcem, než názorům na politiku. Wink


Mně na tom právě vadilo, jak média štvala lidi proti sobě, kamarádka říkala, že se jí v práci kvůli tomu málem porvali řidiči, Dejdar řekl svůj názor a přišel o roli, já tohle prostě nechápu - hrajeme si tady na demokracii a když má někdo odlišnej názor, tak bysme ho nejraději lynčovali hůř jak za totality. Znechutilo mě to, proto jsem se toho odmítla zúčastnit. Politika je svinstvo, zvlášť v ČR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.