vlasová kapacita

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=326407dbaf3ddab2a77920c2136cee72Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 12:06 am    Předmět: vlasová kapacita Citovat

Tak mě napadlo a vrtá mi hlavou -
znáte takový ty biologický fakta že nějaký organismy maj jasne daný, kolik úderů vydrží srdce, nebo kolikatery zuby narostou, nebo kolik cyklů vypadnutí vydrží jeden kořínek nebo počet vajíček ve vaječnících... neni třeba taky naprogramovaný kolik vlasů můžeme za celej život mít a tím že nějakým vlasovým aktivátorem donutíme růst nový malý vlásky tak si vlastně zadeláme na plešatost až budem starší, protože "vyčerpáme kořínky" ktrý jsou tam schovaný na později???? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 1:32 am    Předmět: Citovat

Tak ono je to vlastně daný už tím, kolik cyklů může vlasovej kořínek mít, kdo má krátkej cyklus, vyčerpá si je dřív než ten, kdo má cykly delší...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 2:43 pm    Předmět: Citovat

Ja si myslim ze tema prirodnima výluhama a normalnim podporenim vitaminama si asi nic neumerne nevybudime, je to jen vyziva a masaz pro dobry rust stavajicich vlasu.
Myslim ze takovy ten neprirozeny ex rust lze vyvolat pouze zmenou hormonu nebo nejakym brutalnim zpusobem jako jsou nejake injekce a tak Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:55 pm    Předmět: Citovat

Kelly Family napsal:
Ja si myslim ze tema prirodnima výluhama a normalnim podporenim vitaminama si asi nic neumerne nevybudime, je to jen vyziva a masaz pro dobry rust stavajicich vlasu.
Myslim ze takovy ten neprirozeny ex rust lze vyvolat pouze zmenou hormonu nebo nejakym brutalnim zpusobem jako jsou nejake injekce a tak Shocked

Dík za názory Smile mě to jen vrtalo hlavou Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 8:07 am    Předmět: Citovat

Nehledě na to, že já doufám, že s vlasovejma kořínkama je to třeba jako s vajíčkama, těch taky máme teoreticky na několik životů.
Věřím, tedy jsem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 3:58 pm    Předmět: Citovat

Takovýhle věci jsou genetický a podle me se snima moc nenadela, muj doktor tvrdi ze potravinove doplnky jsou jen tahani penez z lidi - jinak nejsou k nicemu. Tak je asi lepsi se rozhlidnout v rodine jak na tom jsou predci, no a doufat ze mozna neco z toho co nakupujem vlasum prospiva Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.