nemúžu rozčesat vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d96224e1d277655a033b6cc0dbc3c2aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evulik7
0-7
0-7


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:03 am    Předmět: nemúžu rozčesat vlasy Citovat

Ahojda, mám velký problém Sad,mám delší vlasy a od doby co jsem si je začala barvit(už byl nejvyšší čas šediny bohužel přibývají)nemůžu vlasy rozčesat, dělají se mi úplné cucky.Zkoušela sem různé kondicionéry ale bez úspěchu,zkoušela sem česat vlasy až po uschnutí nejvíc se mi osvědčila pouze voda do které namáčím hřeben ale pořád je to hrůza,co mám dělat prosím poraďte, jaké máte zkušenosti vy?moc děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:19 am    Předmět: Re: nemúžu rozčesat vlasy Citovat

evulik7 napsal:
Ahojda, mám velký problém Sad,mám delší vlasy a od doby co jsem si je začala barvit(už byl nejvyšší čas šediny bohužel přibývají)nemůžu vlasy rozčesat, dělají se mi úplné cucky.Zkoušela sem různé kondicionéry ale bez úspěchu,zkoušela sem česat vlasy až po uschnutí nejvíc se mi osvědčila pouze voda do které namáčím hřeben ale pořád je to hrůza,co mám dělat prosím poraďte, jaké máte zkušenosti vy?moc děkuji


ahoj...a akým spôsobom češeš vlasy? lebo mne sa tiež zatrhávali a robili uzle, proste nešlo to rozčesať, teraz je to pomenej, oveľa, odkedy si ich češem od koncom..najrpv rozčešem konce (rozdelím vlasy po prameňoch) a postupne ten prameň češem vyššie...a osvedčilo sa mi rozčesávať ich za polosucha...čiže ani mokré, ani suché....pomáha mi aj taký olivový olej ked si dám po dlžkach...a kondicionér ako ktorý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.