Evoluce...aneb kam směřuje lidstvo?:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c94a85bffb71c3b39278678db57516fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

no jasne, vic hlav vic vi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:14 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
no jasne, vic hlav vic vi Laughing


A více se také hádá.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Nika napsal:
no jasne, vic hlav vic vi Laughing


A více se také hádá.... Wink


Jako sněžný člověk já-ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:

Tak to jo...já už myslel, že jsi se zařadila mezi baby, které po 30 tce sami ve svých očích "zestárnou"................ Wink


Noo - je to takhle:
a)někdo má v mladém těle mladého ducha
b) někdo zas vlastní mladé tělo a duch chátrá
c) někdo má tělo zhuntované a duch je stále mladistvý
d) někdo má zastydlou pubertu až do smrti
e) zchátralé tělo i zchátralý duch - nejhorší kombinace

Já spadám průběžně do všech kategorií kromě kategorie a) -protože jsem se dočetla v jedné lékařské knížce že po třicítce začíná organismus nezadržitelně stárnout Very Happy Já se sice zuby nehty držím a snažím, abych nezchátrala příliš rychle - ale příroda je někdy někde silnější Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 4:54 pm    Předmět: Kam směřuje lidstvo? Citovat

Jeden filosof řekl, že lidstvo na tom bude velmi, velmi, velmi špatně, když nepůjde vidět rozdíl mezi mužem a ženou...
Crying or Very sad
To bude opravdu velmi špatné... Ale stává se mi to i v této době... Vše k tomu jednoznačně spěje...
Mnohdy vidím nějaké lidi zezadu, a prostě nevím, jestli to je muž nebo žena...
No to je tak, když mají holky vyholené hlavy a tak..., ještě se k tomu přidá divné oblečení, a je to,,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Ereškigal napsal:
Clondyk napsal:
Nika napsal:
no jasne, vic hlav vic vi Laughing


A více se také hádá.... Wink


Jako sněžný člověk já-ty?


No možná třeba asi ano... minulý tábor jsme si hráli na výpravu do Ťan Šanu a hledali sněžného muže Yetiho a jedna banda začala taky říkat místo Yeti Já-Ty... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 7:04 am    Předmět: Citovat

Kam směřuje lidstvo... zajímavá otázka, kterou si pokládám už dlouho. Zatím jsem dospěla pouze k jednomu... a to není jaksi publikovatelné. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
To bude víc místa na všechno Wink

Jen méně místa pro (na?) lidi Sad

A.d.é.l. napsal:
Kam směřuje lidstvo... zajímavá otázka, kterou si pokládám už dlouho. Zatím jsem dospěla pouze k jednomu... a to není jaksi publikovatelné. Embarassed

Jo jo. A všichni se tam jednou sejdeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Lidstvo směřuje do vyššího stádia, jenom je třeba být opatrní, aby to bylo skutečně vyšší stádium třeba v oblasti techniky, a ne v nějakých nevýznamných nebo dokonce dekadentních věcech. Mě např. vadí nevyužívání nových moderních technologií, že zkrátka v tom našem Česku děláme všecko jako za císaře Pána a ne jako v moderní středoevropské zemi 21. století. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 6:03 pm    Předmět: Komentar Citovat

No, ja si pokladam hlavne otazku, kam smeruje CR. Tondo, ono to u nas neni tak spatne, mohu srovnavat se Spanelskem, trochu i Portugalskem, a my jsme na tom v mnoha ohledech lepe a take jsme je davno v mnoha vecech predbehli.

Pokud jde o CR, tak mam pocit, ze nejvetsim problemem, ktery se na rozdil od ostatnich snadno nevyresi (vyresi-li se vubec nekdy), je souziti s jednou komunitou...

A pak me nadzvedavaji pribehy deti, ktere jsou brany jako veci a premistovany z mista na misto:

1. Marcela Krajnikova ma sve deti v Argentine a zpatky k mame se uz nejspis nevrati...

2. Terezka je normalni dite, a presto soudce rozhodne, ze stravi 60 dnu, takrka cele prazdniny, na psychiatrii... Kdovi, jstli si vubec mohla ve skole vyzvednout vysvedceni. Nepisu o okolnostech, uvadim jen, ze mu prislo jako nejlepsi reseni cele situace zavrit dite do blazince... Terezcina prateta dnes napsala Livii Klausove:

http://www.denik.cz/z_domova/tereza_smutna_prateta_jablo200.html

3. Anicka Mauerova - zde je dalsi otazkou, zda zpusob vychovy v jedne rodine je totozny se zpusobem vychovy v dalsich rodinach, ktere s timto pripadem souviseji. Jak asi vychovavaji sve deti Skalovi a Skrlovi?

A nejsmutnejsi cin na zaver meho prispevku:
na www.zpravy.idnes.cz pisi, ze brnensky Klokánek neprijal Jiřího X. Doležala, ackoli o sobe tvrdil, ze ma 12 let...

"Jiří X. Doležal se rozhodl vyzkoušet, zda ho brněnský Klokánek přijme jako dvanáctiletého Jiříčka. Jeho kolega z Reflexu Jan Potůček tvrdil, že chlapce našel u popelnic. Redaktoři se chtěli přesvědčit, zda si ho pracovnice spletou s dítětem podobně jako Barboru Škrlovou.

"Já jsem dvanáctiletý Jiříček. Já chci do Klokánku," křičel Jiří X. Doležal před vchodem do brněnského Klokánku. Marně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.