Příchod dlouhovlasé princezny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c117183ca71e90df7487907746293f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 8:18 pm    Předmět: Příchod dlouhovlasé princezny Citovat

No, dobře, přiznávám že to zní poněkud troufale a arogantně Very Happy Dlouho jsem hledala vhodnou přezdívku, až jsem si vzpomněla, že mě v jednom starším dopise kamarádka nazvala princeznou, ne tou typickou v růžových sukních, ale přesto. Nikdy jsem nepřišla na to proč tak někomu připadám, ale je to někdy lepší, než když vás nazývají potvorákem Smile (i když i to má své kouzlo). Ráda bych mezi vás všechny zavítala, i když je to těžké, přijít do komunity lidí, kteří se navzájem měsíce či léta znají. Nechci si připadat jako vetřelec, proto také píšu tenhle text.
Je mi něco přes dvacet, pocházím z Moravy a druhým rokem studuji na univerzitě Palackého v Olomouci. Ráda čtu, poslouchám hudbu (i když poslední dobou se nemůžu rozhodnout, co si vlastně chci pustit), trávím čas s přáteli a přítelem. Momentálně tu trochu prokrastinuju od učení se na zkoušku, ale malá pauza nikomu neuškodí Smile Ráda vás poznám a snad tu najdu nějaké přátelé nebo aspoň příjemné popovídání, užitečné rady a inspirující myšlenky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV! Snad se Ti tu bude líbit... Smile
Přezdívka je fajn, určitě nepůobí nějak nepatřičně. A pokud k Tobě sedí, není co řešit. Wink
Nováčci se u nás můžou občas cítit rozpačitě, než se trochu otrkají, ale od toho je tu řada moderátorů a členů rady starších, aby jim byli oporou. Stejně tak pokud budeš chtít s něčím poradit, spoustu členů je ochotných a rádi pomohou.
Máš moc sympatické zájmy, snad Tě budou bavit i rozličná vlákna ve fóru (nejen ta vlasová). Skrze zájmy a koníčky, které se v nich řeší, se dá seznámit s řadou spřízněných lidí. Smile Ať Tě tedy na Dv čekají jen samé pěkné chvilky a zážitky!
Za moderátory zdraví
Astrid
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

A za nemoderátory Tě vítám já. Very Happy Cool Very Happy A neboj, podle toho, co píšeš a jak to píšeš, sem určitě zapadneš úplně v pohodě! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 9:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,též Tě tady vítám a doufám že se ti tady u nás bude líbit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.