Přírodní šampon pro děti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c8d9a1c2617d4e093401fcc438552b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:06 pm    Předmět: Citovat

Tak po delší době hlásím, jak to dopadlo s naším výběrem.
Koupila jsem teda tři tady doporučené (s tím, že je kdyžtak vypotřebuju sama).
Weleda - to jsem koupila jen vzorek 20 ml, protože za tu cenu jsem nechtěla hned brát velký. Není špatný, ale na čistě přírodní šampon mi připadá až moc parfemovaný. Já si prostě nemůžu pomoct, ale něco mi na něm vadí.
Balea - je fajn, jemný a nedráždí, ale docela mi vadí, že obsahuje SLS, takže ten si asi nechám pro sebe. Sice se snažím šampony se SLS taky nepoužívat, ale na střídačku s jinýma občas ho snad časem vypotřebuju.
Alverde - z těch tří mi sedí nejvíc. Nemá SLS, je příjemný, nedráždí a voní mi víc jak ta Weleda (čistě subjektivně), takže u toho zatím zůstanu.

Každopádně díky moc všem za rady a tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

Tak teď se musím moc omluvit, náhodou jsem koukla do vlákna o SLS a zjistila jsem, že ten Balea jsem koupila špatně. Mám doma Balea Med pH-Hautneutral a ten opravdu SLS má - je to normální šampon i když jemný. Takže na ten Ultra sensitive ještě mrknu (to je tak, když jde člověk nakupovat s tříletou neřízenou střelou, kterou musí pořád hlídat Smile). Ještě jesnou se omlouvám za matení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:25 pm    Předmět: Citovat

Flora: V pohode Smile byvaji hned vedle sebe, obcas se clovek proste sekne Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Mně teda bylo trošku divné, když jsem si doma v klidu četla to složení, že to vypadá, jak normální šampon, ale říkám si, že je aspoň bez parfemací a tak a že pro mě na střídačku bude dobrý. Akorát sem mi tu teď kvůli DV začínají hromadit šampony (zvláště od té doby co si hlavu myju jen jednou a spotřeba je poloviční). Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

Ono vzdycky muzes sampon pouzit treba na preprani jemneho pradla v ruce nebo jako cistici prostredek na kachlicky/umyvadlo/podlahu ... Laughing Hodne holek tu ma podobne zkusenosti a pak to spotrebovavaji jak se da Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

Jojo, na to už jsem přišla a snažím se to pomalu likvidovat, jinak by nás to už zavalilo - zas nemusím kupovat jiné čistící přípravky a tím vlastně šetřím, že jo? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 8:53 pm    Předmět: Citovat

Tak už máme ozkoušený i ten Balea Ultra Sensitive a s tím jsem taky spokojená. Není parfemovaný a seznam složek je oproti běžným šamponům příjemně krátký. Takže taky můžu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 9:39 pm    Předmět: Citovat

flora napsal:
Tak už máme ozkoušený i ten Balea Ultra Sensitive a s tím jsem taky spokojená. Není parfemovaný a seznam složek je oproti běžným šamponům příjemně krátký. Takže taky můžu doporučit.

ahoj maminky, prosím, je skutečně ten Balea bez škodlivých chemických látek?Já se v tom složení nevyznám vůbec a chci pro mimčo taky jen to dobré, bez škodlivých látek. Doporučili mi všichni Biodermu,ale mrkla jsem na složení a je tam SLS, parabeny a další "hnusy" Wink . A nevíte, jak je na tom Hipp? Uváději na jejich výrobcích, že je bez parabenu, SLS apod.,ale fakt se v tom složení nevyznám. Koupila jsem pro zajímavost Babydream šampon pro děti, kde deklarují, že jsou bez barviv, konzer. látek amineral. olejů. Pro lepší přehled uvádím složení, snad je opíšu dobře Laughing Tož: aqua, sodium coco-sulfate, coco-glucoside,sodium chloride, lavandula angustifolia oil, prunus amygdalus dulcis oil, chamomilla recutita flower extracr, bisabolol, glyceryl oleate, glycerin, hydroxypropyl quar hydroxypropyltrimonium, chloride, propylene glycol, citric acid, sorbitol, parfum, linalool.
Pokud se v tom někdo vyznáte, dejte mi prosím vědět, jak se vám to složení zdá či ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 9:39 am    Předmět: Citovat

Tak já dcerce koupila dětský od Nobilis Tilia s medem a heřmánkem. Opravdu do očiček neštípe, jak uvádějí . Moc nevoní, spíš vůbec. Vlásky jsou po něm moc krásné, takové pevné (narozdíl od jiných které zjemňují). A kdyby chtěl někdo složení (snad tam není nic škodlivého, když mají CPK):
aqua,cocamidopropyl betaine,decyl glucoside,polyglyceryl-4 caprylate, sodium lauroyl glutamate, diglycerin, citric acid, sodium lauryl glucose carboxylate, lauryl glucoside sucrose cocoate, betaine, panthenol, sodium benzoate, potassium sorbate, PCA glyceryl oleate, zinc lactate,anthemis nobilis flower oil,citrus medica limonum peel oil,citrus nobilis oil,mel extract,lactic acid, limonene. konzervováno sodium benzoate a potassium sorbate
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Mozna se vam to bude zdat jako sileny napad, ale nedavno jsem na syna prestala pouzivat sampon. Ma pekne vlasy, celkem huste. Na tu marmeladu a rajsou polivku nam k umyvani voda celkem staci Smile Zadne parabeny v ni snad nejsou a vlasky voni.. jako detatko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.