PMS ako predchádzate..???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c627dff133c21c92414ad0a51c35188Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 1:39 pm    Předmět: Citovat

Díky odklonu od původního tématu byly následující příspěvky spojené s vláknem o HA http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=626 Koho zajímá HA, račte dřistat tam. Zbytek týkající se PMS, enjoy this topic Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, já to vlákno sama hledala, ale nevím proč, ať jsem zadávala HA v jakékoliv formě, vždy mi vyjel jen vliv na vlasy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 5:26 pm    Předmět: Citovat

Princess Lilien napsal:
Děkuji, já to vlákno sama hledala, ale nevím proč, ať jsem zadávala HA v jakékoliv formě, vždy mi vyjel jen vliv na vlasy Shocked


Co je pod "Na osobní strunku", se nedá vyhledat ve vyhledavači Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 8:01 pm    Předmět: Citovat

? znáte:

jaký je rozdíl mezi teroristou a ženou v době pms?

s teroristou se dá vyjednávat

Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 2:57 pm    Předmět: Citovat

Teď mě tak k tomu tématu napadlo, že většinou poznám, kdy mi přijde MS podle určitých věcí. Den před nebo ten den se nejdřív cítím hrozně dobře, mám skvělou náladu, chce se mi smát. To je vždycky znamení! Very Happy Často mám taky na všechno chuť. A pak najednou dojdu do kuchyně a zjistím, že vlastně nic nechci a nechci ani nic dělat. Minule mi na to ohromné pomohlo, když jsem mohla ležet muži na hrudi, to mě jako jediné uklidnilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 6:57 pm    Předmět: Citovat

U mě je to taky vždycky spolehlivé - týden před ms lehce nateklý dekolt, v předvečer bolest hlavy. A když se pak ještě přidá drobná bolest v bederce, mám jasno, že to bude do hodiny. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 12:58 pm    Předmět: Citovat

Žiadny "osvedčený typ" sa zatiaľ neosvedčil. Bohužial. Ked som brala antikoncepciu, bola som v kľude, úplne. Nevedela som čo je pms, a MS som ani nevedela že je. Katastrofa po vysadení je asi slabé slovo a zhoršuje sa to čím ďalej tým viac. Cítim každý hormonálny výkyv počas celého mesiaca nielne PMS, ale aj ovuláciu. na kŕče pomáhajú len lieky, akékoľvek prírodné metódy samy o sebe som zavrhla, aj ked som chvíľami mala hrdinské nápady ich vyskúšať. Bolesti hlavy až migrény, bolesti chrbta/krížov, kŕče dokopy 4 - 6 dní...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 4:09 pm    Předmět: Citovat

Od dob, co jsem přestala ignorovat svoje tělo, a začala ho trochu poslouchat, tak je PMS daleko snesitelnější (pomůže si to uvědomit, že to je "nojó, PMS, tak jo Very Happy"
A proti bolesti mi moc pomohlo jakožto závislákovi na sladkém tak týden před samotnou MS sladké hodně omezit. Už dávno nepotřebuju prášky proti bolesti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 9:36 pm    Předmět: Citovat

ja užívam pupalkový olej a príležitostne magnézium. pupalkou som sa inšpirovala od Titanie, ktorá to sem písala pred časom a mám pocit, že to relatívne funguje. (aj keď, minulý mesiac to proste bez nalgesinu nešlo, v práci by som bola asi odpadla... pripisujem to stresu). užívam to od leta, s prestávkami, lyžičku každý deň. je to hnusné, ale tak hovorím si, že lepšie než brufén a keď už nič iné, budem z toho mať lepšiu pleť a vlasy Very Happy

inak teda MS už ani ja neberiem ako prekliatie, i keď som s tým roky bojovala. psychika urobí fakt veľa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 12:23 am    Předmět: Citovat

Morano - tak to jsem ráda že pupalka alespoň trochu pomáhá. Ale na chuť je fakt nic moc... jenomže když jsem to zkoušela ošulit a koupila si ji v kapslích, tak to prostě ten účinek nemělo. Asi na pupalku zase po čase najedu, teď jsem to nějak flákala.
Já jsem na tom teď střídavě oblačně - přijde mi, že je to podle toho, jak kterej vaječník zrovna "fachá" - někdy křeče jak blázen, výkyvy nálad, krve jak na jatkách a s tím spojený omdlívání nebo alespoň závratě, a jindy zase (bez jakýkoli změny přístupu/stravy/aktivit) naprostá pohodička. Akorát je to blbý v tom, že jak člověk nikdy neví dopředu, jak to bude zrovna tentokrát vypadat, tak se kolem toho blbě plánujou aktivity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.