chren
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1e98dfc0f1a152d26d13be3316b0d6eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 1:59 pm    Předmět: chren Citovat

spomenula som si, ze ako 16-17 rocnej mi na jesen velmi padali vlasky, babka mi vtedy vykopala v zahrade chren, nastruhala a dala na hlavu, uz pri tom struhani ma stipalo vsetko ako cert - oci Twisted Evil , dala mi to na hlavu asi na hodinu, myslela som si, ze to spali kozu, ale nie, len to vymyvanie Laughing , asi este tyzden Laughing , teraz ked som tu citala o zazvore som si na to spomenula, mne vtedy prestali uplne padat, po jednej takejto aplikacii, idem to skusit znovu , za to jedno vymyvanie a vycesavanie mi to stoji, Embarassed , padaju mi velmi vlasy od oktobra, bioquanol, lopusak aplikujem na preskacku 3,5 mesiaca, je to lepsie, ale ...nie je to ono, chcem to skusit znovu, skusala ste to niektora? nikde som to tu nenasla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 3:11 pm    Předmět: Citovat

rozmyslam aj o cerstvej stave, keby som ju dala len ku korienkom plus 10-15 cm vlasov, mozno by to mohlo mat take iste ucinky ako nastruhany, len bez smetia Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 5:52 pm    Předmět: Citovat

Jé, tak pak prosím určitě napiš výsledky. S padáním taky bojuju, už téměř rok.Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 9:33 pm    Předmět: Citovat

elen03 napsal:
Jé, tak pak prosím určitě napiš výsledky. S padáním taky bojuju, už téměř rok.Sad


napisem, len som tak nejako dufala, ze je tu niekto kto to pouziva, a prisiel na lepsi sposob nanasania Laughing resp. aby som to nemusela pracne davat z vlasov von

kupila som normalne velky chren v kauflande, babku uz nemam Sad ,nastruhala na hrubsom struhadle, pre istotu este ponornym mixerom vsetko rozmixovala, nemalo to tolko stavy ako domaci, nad umyvadlo a v takych gulockach v ruke som vymackavala stavu a vtierala zo vsetkym vsudy po castiach ku korienkom, pali to, ale len chvilu, potom som prikladala tie gulicky po cestickach priamo na hlavu, ked to uz bolo poriadne mokre -- pokozka aj vlasy tak 10 cm od hlavy , zabalila som pod foliu, za hodinu dam dole Very Happy

tak len dufam, ze do rana to dam dole Laughing Laughing Laughing
uvidime...vtedy mi to velmi pomohlo, len rokmi a vekom sa aj vlasy menia,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 10:39 pm    Předmět: Citovat

Smile tak to jsem zvědavá, jest-li to vymyješ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 11:40 pm    Předmět: Citovat

Elen Dakujem za podporu Wink

mam zase vlasy Very Happy , celkom dobre to slo vymyt, az sa sama cudujem, nedala som do dlzok, to asi tiez pomohlo no a ako som to vzala este cez ten ponorny mixer tak to bolo dost najemno, tam kde nebola folia mi trochu na bokoch preschlo - tomu sa nabuduce vyhnem, ale inak ked je to vlhke pod foliou cely cas tak bez problemov sa to da vysprchovat, mozno nie uplne bez problemov , ale da a este som samponovala to co ostalo, par som este pri cesani dala dole ale tesim sa velmi Wink

nabuduci tyzden dam len stavu z dvoch kusov korena, aj tak asi ide len o nu, chcela by som si urobit 4 opakovania, jeden mesiac a 4 aplikacie, jednu tyzdenne,
...inak to uzasne prekrvuje pokozku hlavy a kedze som momentalne aj nachladnuta tak aj dutiny-neskutocne Shocked Laughing , asi mam uz aj po nadche Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 11:58 am    Předmět: Citovat

Tak to jsem ráda, že máš vlasy.Smile Hledala jsem na internetu léčivé účinky křenu a opravdu jsem našla, že posiluje vlasy a zabraňuje padání. Mimochodem léčí i rýmu a kašel, takže ve všem máš pravdu. No nic, dnes mažu pro křen a budu ho cpát do sebe, i na sebe.Smile
Děkuji za typ a doufám, že po měsíci budu psát, že to zabralo.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 12:12 pm    Předmět: Citovat

Mám dotaz, ráda dělám výluhy, takže šel by křen naložit do alkoholu a používat ho jako lopušák nebo můj nový výluh ze zázvoru? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Mám dotaz, ráda dělám výluhy, takže šel by křen naložit do alkoholu a používat ho jako lopušák nebo můj nový výluh ze zázvoru? Smile


já bych řekla proč ne? Smile možná by to byla o dost lepší aplikace než si ho tam dávat rozmixovaný....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 4:56 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Mám dotaz, ráda dělám výluhy, takže šel by křen naložit do alkoholu a používat ho jako lopušák nebo můj nový výluh ze zázvoru? Smile


ani netusim..., babicka mi to uz nepovie, neviem aka vlastne ucinna latka posobi v tom chrene proti vypadavaniu, skor ak tu je niekto botanicko-chemicky zdatny, tak mozno pride na to

Wink

Elen pri vnutornom uzivani radsej po malej lyzicke, viac som si nedavala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.