Dovoluji si vstoupit:-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae656782dc460cd57a11ddca1d6d3a15Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zuzirozi
0-7
0-7


Založen: 7.2.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 4:18 pm    Předmět: Dovoluji si vstoupit:-) Citovat

Ahoj, jsem tu nová, ze začátku jsem hlavně četla a četla a prohlížela fotky. Jsem dlouhovlaso-začátečnice, prakticky celý život (nyní Kristova léta) jsem nosila víceméně krátké vlasy, mnohokrát jsem si vlasy nechávala růst a nakonec to psychicky nevydržela a šly dolů...No a teď jsem opět zatoužila, dokonce i manžel už si zvyknul (když jsme se před 13-ti lety seznámili, měla jsem hlavu oholenou strojkem na 3mm!), celkem se snažím o vlasy starat, po pročítání fóra péči ještě zdokonaluji...Ovšem přírodní péče mi nějak nesedí, na mé jemné vlasy holt musím s nějakými přípravky na objem. Dopřávám vlasům masky, ale ze stylingu už jen lak bez aerosolů, foukám s difusérem vlažným vzduchem, česu Detanglerem od TT, je to super kartáč, ale s česáním to nepřeháním. Zatím si celkem svoje dorůstající vlasy užívám. barvím na přirozenou hnědou, svou barvu mám takovou tu typickou šedomyšístředněhnědou (a možná i nějaké šediny, to ale nevímSmile...)...Mám objednán Bioaquanol U, tak jsem zvědavá...A mám dotaz, je možné zde nabídnout něco k prodeji (šampuky Lush), nebo musím "o dům dál"? Díííky Zuzka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Pokud ti něco nesedí, tak je tu vlákno Vyměním/Prodám, kde mžeš bez obav své soukromé přebytky nabízet. Ať se ti tu líbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzirozi
0-7
0-7


Založen: 7.2.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 8:54 am    Předmět: Citovat

Děkuji za uvítání! Co se týče toho prodeje, ani jsem si nevšimla, že tu nějaká taková kategorie je Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Ať se ti tu líbí.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 4:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,táké tě tady vítám ať se Ti tady líbí a vlásky krásně rostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.