Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4372cafe15632d9767d0e2ee8193af03Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 9:32 am    Předmět: Citovat

gramostola: Ahoj, můžu se zeptat, jak takhle s odstupem času ten šampón hodnotíš? Prodloužil ti dobu mezi mytím? A používáš ten kondicionér? Smile... jsem trochu zoufálá, teď v létě se mi vlasy mastí obzvlášť rychle. jediný co mi na to kdy pomohlo byl šampuk Lush, ale chci teďka zkusit něco jiného
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 5:47 pm    Předmět: Citovat

Marťo, s tím prodloužením doby mezi mytím fakt nemůžu objektivně posoudit, protože já ty šampóny pořád střídám, ale je to momentálně můj jedinej tekutej šampón a pořád se mi s ním meje dobře - dělá objem a nevysušuje. A kondiš po něm používám, jen ne od téhle značky. Ale docela by mě kondicionéry z téhle řady zajímaly, protože můj momentální amarantovej Alverde je na můj vkus moc hutnej.
Ale jinak myslím, že na to maštění jsou dobrý ty bylinkový šampóny (já třeba používám shikakai s lžičkou arithy a tulsi, ale můžeš si koupit už hotové směsi), případně můžu ještě doporučit vejcomedový a tuhý šampóny (konkrétně je super tenhle: http://www.fler.cz/zbozi/ayurvedsky-prirodni-tuhy-sampon-3564178 ). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 10:15 pm    Předmět: Citovat

gramostola: Téda, díky za doporučení! Úplně mi otevíráš obzory Smile mrknu na vše, co píšeš, a něco si vyberu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:59 pm    Předmět: Citovat

ahojte idem to tu trošku obnoviť Very Happy takže vyskúšala som
Neutrálny šampón na citlivú pokožku a hodnotím veľmi pozitívne môžem ho odporučiť, a aj Masku zo Schizandry Nanai na posilnenie pokožky a rast vlasov a tiež môžem odporučiť, krásne vonia a dobre hydratuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 3:35 pm    Předmět: Citovat

A jak dlouho ho používáš?? Já uvažuju mezi tímhle a tím pro unaveé a slabé vlasy. Nějak se nemůžu rozhodnout a už si chci objednat. Našla jsem totiž, že ho maj na lekarna.cz a dá se vyzvednout i v Trutnově.

Ještě uvažuju o živých vitamínech, ale to si nejsem jistá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 5:23 pm    Předmět: Citovat

ahoj no uz dost dlho asi vyse pol roka mozno dlhsie, raz som ho striedala s garnier ultra doux lebo mi uz dosiel a musela som doobjednat a v pohode Smile
mam aj zive vitaminy ale neviem ci nieco robia ale fajnovo vonaju, sem tam si ich nastriekam na vlasy ked su suche alebo len tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 11:00 pm    Předmět: Citovat

Tak nejdřív vyzkouším ten šampon. No a jaký je, mě spíš zajímalo ten na citlivou hlavu?? Já bych teď potřebovala uklidnit tu mastnotu, co se mi dělá. Je to už strašné. Na druhou stranu se mi páčil i ten na unavené vlasy. Při odrůstání je mám dost jemné a snadno se zmastí a chtělo by to nějakou vzpruhu.

Na vitamíny se třeba vrhnu v létě nebo tak.

No a henovat asi nechci, když odrůstám, protože jsem asi líná dlouhodobě něco na hlavu patlat. Nejhorší je, že nevím, co chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 1:40 pm    Předmět: Citovat

tak podla mna by si ho mohla vyskusat Smile vlasy dobre umyje a pokozka nie je nijak poskodena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 4:24 pm    Předmět: Re: Natura Siberica Citovat

Ahoj, koupila jsem si šampon Siberica s výtažky borovice (hydratující), oceňuji pěknou vůni, velkou flašku 400 ml za 209 CZK. Po umytí a vysušení vlasů mě neustále svěděla hlava:-(.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 9:23 am    Předmět: Citovat

Poslala jsem muže pro šampon a zapomněla mu napsat jakou chci značku a tak jsem dostala Natura Siberica s borovicí a plicníkem. Mea culpa. No co už. Šampon moc hezky voní a celkem dobře myje, není ho potřeba velké množství. Vlasy mi trochu vysušil, ale trocha masky od O´right to spravila. Tudíž to nakonec dopadlo dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.