Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f99557fd247e080ba1a77600c498816Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2015 6:22 pm    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Tia: Děkuju moc!

Není zač Wink Snad ti k něčemu bude. Kdybys měla ještě nějaké otázky, tak klidně napiš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2015 6:31 pm    Předmět: Citovat

Já mám od nich Neutrální šampon pro citlivou pokožku a mně to teda přijde jako úplně normální šampon. Nemůžu o něm říct nic špatného, ale ani ničím nevyčnívá - klidně bych ho přirovnala k Alverde. Možná časem vyzkouším i nějaké jiné, ale než spotřebuju tohle velké balení (a další šampony, co se mi tu nahromadily), nějakou dobu to potrvá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 6:09 pm    Předmět: Citovat

...je to hrozně lákavá značka, cena je přímo vybízející ke koupi (vyjde pomalu levněji než Alverde, ha). Jenže... nechce se mi kupovat tak veliký šampon s rizikem, že mi nesedne a bude dobrý leda tak na umývání štětců na pudr. Třeba jako tohle: https://www.prodejparfemu.cz/shopimg/250/441383_volumizing_and_balancing_shampoo_mastne_vlasy_sampon_pro_objem_a_bilanci_l.jpg - jeden velkej splihlej chumel Sad

Ale ten kondiciónér je boží...

Btw, ted' mají novou řadu Litva, Lotyšsko a Estonsko, vypadá to úžasně <3 Nemá někdo zkušenost? Twisted Evil Twisted Evil

https://www.notino.cz/natura-siberica/loves-latvia-obnovujici-sampon-pro-poskozene-vlasy/ (ty obaly jsou naprosto boží, a to se tím většinou moc nezabývám...)
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladykaroli
0-7
0-7


Založen: 15.2.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 7:10 pm    Předmět: Natura Siberica Citovat

Ahoj nyní používán Bílý cedr šampon + kondicionér této značky a musím říct, že je opravdu super. Vlasy jsou po něm hustší a nadýchané, vypadají zdravěji. Navíc pěkně voní a to provedení je naprosto boží. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caramelbiscuit
0-7
0-7


Založen: 24.2.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2017 11:39 am    Předmět: Citovat

Ja mám šampón a kondicionér pre objem a teda podľa mňa dosť zlé. Vlasy mám mastné už na druhý deň, rozlietané a po objeme ani stopy. Maska na suchú pleť je fajn a krém s nejakou moruškou (neviem presne názov) veľmi nehydratuje, môžem použiť akurát po spomínanej výživnej maske, inak mám pleť napnutú a presušenú. Možno na nejakú mastnejšiu by bol fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 10:38 pm    Předmět: Citovat

Caramelbiscuit napsal:
Ja mám šampón a kondicionér pre objem a teda podľa mňa dosť zlé. Vlasy mám mastné už na druhý deň, rozlietané a po objeme ani stopy. Maska na suchú pleť je fajn a krém s nejakou moruškou (neviem presne názov) veľmi nehydratuje, môžem použiť akurát po spomínanej výživnej maske, inak mám pleť napnutú a presušenú. Možno na nejakú mastnejšiu by bol fajn


JJ, ten jsem měla taky a naprostej humus. Kdežto ten kondicionér si od sestry půjčuji doted' na rozčesávání, krásně voní. Smile - jak už jsem ostatně psala, heh...

Každopádně jsem se (chudá studentka Sad ) rozšoupla a objednala https://i.notino.cz/view/101/natura-siberica/ntrlovw_ksha10_01/natura-siberica-loves-estonia-obnovujici-sampon-pro-poskozene-vlasy___2.jpg

...na několika (polských) blozích samá chvála... Tak pak poreferuju Smile
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 11:38 pm    Předmět: Citovat

Já mám kondicionér (nebo balzám?) Loves Latvia a naprosto ho MILUJU! Božsky voní, účinky na moje vlasy jsou boží...rozhodně nezůstanu u jednoho balení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 8:10 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Já mám kondicionér (nebo balzám?) Loves Latvia a naprosto ho MILUJU! Božsky voní, účinky na moje vlasy jsou boží...rozhodně nezůstanu u jednoho balení.


Tak to je super. Smile Jen se chci zeptat - není v něm silikon? Protože četla jsem nedávno jednu recenzi na masku ze stejné řady a tam - docela nečekaně - silikon byl. (Sice ten smyvatelný, ale byl tam...)
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so březen 11, 2017 8:42 am    Předmět: Citovat

Abych ti řekla pravdu - nevím. Nevím a konkrétně u tohohle výrobku je mi to fuk Very Happy Jestli si vzpomenu, tak ti to složení opíšu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so březen 18, 2017 8:24 am    Předmět: Citovat

Tadyten obchod má výrobky Natura Siberica docela za dobré ceny. Šampon 400ml, co stojí v biooo 199Kč tady vyjde na 129Kč. Mají teď poštovné zdarma nebo pro Pražačky osobní odběr zdarma na Jiřího z Poděbrad. Až mi dojde, co teď používám, určitě to zkusim Smile))

https://www.naturals.cz/obchod/vyhledavani/_q=Natura+siberica
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.