Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8d3184662ceaf513fe3cad2c3f6acf0bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2014 10:43 am    Předmět: Citovat

vidím to tak, že hydratace v zimě potřeba je. (i když každá pleť je jiná.. já si třeba obličej mažu minimálně, když nepočítám oční krém. to poslední, na co můj obličej trpí, je suchá kůže.) jen vzhledem k počasí se musí víc dbát na to, aby voda zůstala v pleti - tzn. hodí se ty hutnější krémy, které udělají ochrannou vrstu. pokud by někdo používal klasický hydratační krém, může se mu stát, že to nebude stačit a bude se muset mazat častěji.
v chladném počasí se cévy stáhnou a sníží se cirkulace. když se pak přijde do tepla, cévy se najednou roztáhnou a kůže se hodně prokrví. to způsobuje větší vysušování pleti (a taky může dojít k nějakému praskání kapilár - pokud má k tomu člověk sklon). takže je potřeba hydratovat (i zevnitř) a mít větší ochrannou vrstvu.
ale to zamrzání vody v pleti je fakt spíš nesmysl. nevím, jak by se stalo, že voda udělá výjimku a zmrzne při jiné teplotě než je běžné. a pokud by se stalo, že pleť se ochladí natolik, že by tam ta voda fakt mohla zmrznout, to už by člověk řešil rovnou omrzliny, ne? pokud to celé chápu špatně, prosím o vysvětlení, jak se to mrznutí hydratačního krému stane.

k tomu krému na ruce: řešila bych to používáním nějakého víc hydratačního krému a ten zimní bych si dávala jako ochranu, když jdu ven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2014 3:23 pm    Předmět: Citovat

Tak jasně, že omrzliny v půlce října v našich končinách nehrozí Smile On ten zimní krém by měl být určený třeba na lyžovačku do Alp Smile
V tědlech končinách bych volila třeba výživný krém,a le to si musí každý ozkoušet a určit sám Smile

Hydratace pleti z vnějšku se damozřejmě odvíjí od potřeba daného jedince. Já se snažím ty vyloženě hydratační používat na noc, na den něco "hutnějšího"...ale já momentálně venku moc času netrávím.

Ale to už jsme hodně OT Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 10:53 pm    Předmět: NS Citovat

Jdu v pondělí vyzvednout svou první objednávku, tak jsem zvědavá. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2014 11:55 am    Předmět: Šampon pro citlivou pokožku, neutrální Citovat

Jsem velice spokojená!

Zaznamenané změny oproti jiným šamponům:

+ dříve mě občas svědila pokožka, musela jsem se drbat - nyní se absolutně drbat nemusím
+ lupy rovněž zmizely
+ nechávám si odrůst vlasy, má přírodní barva vypadá leskle a zajímavě, dokonce si toho všiml i přítel už po prvním umytí
+ úžasná vůně

- zkrátil se mi interval mytí z 1× za tři dny na 1× za dva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanybany
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2014 6:28 pm    Předmět: Re: Šampon pro citlivou pokožku, neutrální Citovat

A co od nich máš? Chtěla bych zkusit nějaký šampon a kondicionér, ale nemůžu se rozhodnout jaký vybrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 6:05 pm    Předmět: Citovat

Študovala jsem teď trochu jejich nabídku a co mě zaujalo, mají pár vlasovky s BDIH, pokud to chápu dobře (myslela jsem, že to certifikát čistě pro německé výrobky) Shocked U některých věcí mají celkem pochybné složení, takže tohle je myslím dobrá zpráva Smile

http://www.siberica.cz/CZ/produkty/kategorie/cosmos-bdih
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2015 2:50 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: Já zrovna testuju BDIH řadu s divokým sibiřským jalovcem Smile Recenzi dodám příští týden Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 3:02 pm    Předmět: Citovat

Tia: Dej určitě vědět, zrovna tady na tento šampon jsem taky koukala! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 4:02 pm    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Tia: Dej určitě vědět, zrovna tady na tento šampon jsem taky koukala! Very Happy

Ahoj, recenze už je dávno u mě na blogu Wink Ale tady máš když tak odkaz - http://dlouhevlasy.cz/component/option,com_myblog/show,recenze-na-%C5%A1ampon-a-kondicion%C3%A9r-s-divok%C3%BDm-sibi%C5%99sk%C3%BDm-jalovcem-od-natura-siberica.html/Itemid,140/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 9:10 pm    Předmět: Citovat

Tia: Děkuju moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.