Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e98a69c6f0b9965070a6cfa6d5709176Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 12:09 am    Předmět: Citovat

Můj typ vlasů: splihlé a rychle mastné
Kdysi jsem si ho pořídila hlavně kvůli ceně, pro studenty skvělé! Very Happy
Poprvé jsem zkoušela "Šampon pro mastné vlasy-objem a bilance".
Neurazil ani nenadchl, umyl vlasy a žádný zvláštní efekt. Co 2 dny jsem si musela mýt vlasy. Momentálně zkouším na doporučení "Gzel šampon na všechny typy vlasů z královských bobulí". Ta vůně je neskutečně užasná! (připomíná mi lipo bonbony říznuté s něčím) Very Happy
Vlasy jsou tak akorát vyživené, nepřesušené a někdy si s ním myju co 2 nebo 3 den. Krásně dodal objem, který trvá dva dny. Akorát pokožce hlavy se to nějak nezamlouvá, někdy se drbu už ke konci druhého dne..což se mi naposled stalo s Laverou. Stále mu dávám šanci, že se to umoudří (prostě ta vůně! Very Happy)
EDIT: No tak mi ten Gzel zkrátil dobu mytí vlasu. Už na druhý den jsou takové všelijaké a v polovině dne jsou mastnější.


Naposledy upravil Eidwin dne pá květen 12, 2017 5:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 1:38 pm    Předmět: Citovat

Mne přilákal Regenerační šampon se skotským bodlákem (no jo, to Skotsko) pro všechny typy vlasů a můj dojem z něj byl průměrný. O chlup lepší, než Alverde, ale takový napůl vyživující, takže se po něm i docela rychle mastily kořínky. Spíš na sušší vlasy bych řekla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 11:31 am    Předmět: Citovat

Koupila jsem si ted hydratační šampon a masku . Používám asi měsíc a je to opravdu super , vlasy jsou hydratované ( barvím chemií) a přijemné na omak. Dokonce se mi tato kosmetika zdá lepší než Kérastase - dostala jsem k narozeninám šampon a masku Kerastase a nevím, moc spokojená jsem nebyla,měla jsem pocit, že mám po ní vlasy tvrdé a suché ( navíc ta cena...u masky třeba 700 Kč za 200 ml )


http://www.naturasiberica.cz/produkt/rakytnikovy-sampon-pro-normalni-a-suche-vlasy-intenzivni-hydratace/

http://www.naturasiberica.cz/produkt/rakytnikova-maska-pro-suche-a-normalni-vlasy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 1:17 am    Předmět: Citovat

Že ti to vyhovuje zrovna v porovnání s Kérastase, se teda vůbec nedivím. Jednou jsem od nich měl šampon + masku + ,,olej" a žádné zázraky se nekonaly. A to složení rozhodně potěší každého chemického nadšence...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2017 11:50 am    Předmět: Citovat

Portos napsal:
Že ti to vyhovuje zrovna v porovnání s Kérastase, se teda vůbec nedivím. Jednou jsem od nich měl šampon + masku + ,,olej" a žádné zázraky se nekonaly. A to složení rozhodně potěší každého chemického nadšence...


Krabičku jsem vyhodila, tak o složení nevím nic. Very Happy

Od Siberici si chci koupit další věci, zatím mi plně vyhovuje a ráda bych vyzkoušela i další produkty, nejen na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 5:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem,
Naturu Sibericu používám již asi třetím rokem. Mám ozkoušené nejen šampony, ale i nějaká tělová mléka a sprchové gely. Za mne všechny palce nahoru, protože splňuje očekávání.
Po šamponech jsou nádherně lesklé vlasy. Tělová mléka jsou balzám a pokožka je po nich vyživená a vláčná. Nejlepší jsou pak takové vitamíny (takový sprej s vitamíny na tělo a vlasy). Hrozně zajímavě to voní a vlasům i tělu se to opravdu zamlouvá! Smile
Toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 6:51 am    Předmět: Citovat

Hmm, ty vitamíny zněj zajímavě! Časem určitě vyzkouším! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 11:52 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Mne přilákal Regenerační šampon se skotským bodlákem (no jo, to Skotsko) pro všechny typy vlasů a můj dojem z něj byl průměrný. O chlup lepší, než Alverde, ale takový napůl vyživující, takže se po něm i docela rychle mastily kořínky. Spíš na sušší vlasy bych řekla.

Fíha, tak to je fakt legrace, toto... Nikdy jsem si nemyslela, že mám sušší či rovnou suché vlasy, ale asi se mnou v tom ohledu pár let na no poo něco udělalo. Ale od začátku.
Už nějakou chvíli tuším, že mi šampon dochází a měla bych si něco nového pořídit, jenže se nějak ne a ne dostat do nějakého jiného krámu než je dm drogerie... a najednou na mě jukne Natura Siberica v jednom malém krámku. Beru to jako dobrou příležitost, koukám chvíli na těch pár šamponů, co tam mají - a tento vyhodnocuji podle popisů na zadních stranách balení (z těch na místě dostupných) jako nejméně vyživující, pečující a celkově zatěžující (neb mé jemňuchy sice nějakou výživu potřebují, ale nesmí se to přehnat). Ano, měli tam i jeden ten objemový šampon, na ten jsem koukala hned jako na první, ale byl to ten "pro mastné vlasy", to jsem zavrhla neb dramaticky odmašťovat nemám v úmyslu. No tak jsem koupila ten bodlák a jalovec, rovnou s ním odpoledne umyla a moje jemné vlasy po něm vypadají báječně - lesknou se, jsou na omak měkké ale zároveň pevné (vím, zní to dobře protichůdně, ale je to tak Very Happy). A hlavně, nepramínkují a mají celkem objem u hlavy. Ještě tedy uvidím, jak se budou rychle mastit, ale zatím to nevypadá vůbec zle... (téměř stejně jak včera odpoledne po umytí a doschnutí). Zatím jsem nadšená!

Edit 29/8: tak jsem ještě od té doby nemyla. Pravda, poslední dva dny už to není čerstvé, ale stačí na to sepnout. Do té doby jsem to nosila rozpuštěné. Evidentně se mi tedy nemastí rychleji, spíš naopak.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 9:54 am    Předmět: Citovat

Meadow a je to tvůj první šampón po no poo období?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 7:53 am    Předmět: Citovat

Není, je druhý. Very Happy (a teď nevím, jestli je to dobrá odpověď či nikoli... Rolling Eyes )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.