Veřejné vzkazy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0a5f70e3133ed65eec53bcff5f44635Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Motu
21-40
21-40


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 8:04 pm    Předmět: Veřejné vzkazy Citovat

Snad už to tu není...napsala jsem uživatelce zetonek zprávu do veřejných vzkazů, ale nevidím jej. Tak jsem ho poslala znovu a nic. Ona ho však vidí napsaný. Dělám někde chybu? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 11:26 pm    Předmět: Re: Veřejné vzkazy Citovat

Motu napsal:
Snad už to tu není...napsala jsem uživatelce zetonek zprávu do veřejných vzkazů, ale nevidím jej. Tak jsem ho poslala znovu a nic. Ona ho však vidí napsaný. Dělám někde chybu? Rolling Eyes
Z toho popisu si myslím, že zřejmě Zetonek nebude mít povoleno automatické zveřejňování vzkazu.

Takže Ty s tím nemůžeš dělat nic, ona může Tvůj vzkaz zveřejnit (měla by tam mít tlačítko Zveřejnit, v tom prostoru, kde míváme tlačítko Zareagovat).

Případně si může nastavit to automatické zveřejňování:
Upravit profil - záložka Veřejné vzkazy - Automatické zveřejňování vzkazu ano/ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Motu
21-40
21-40


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 12:00 am    Předmět: Citovat

Woky: děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 1:05 am    Předmět: Citovat

Tam je nějaké automatické zveřejňování??? To se musím podívat. Vždycky tam něco omylem poklikám a něco zblbnu. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.