Nováček :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84999a28d3a9dea40ac4ee963ea27b9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eVerča
0-7
0-7


Založen: 27.2.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2013 4:03 pm    Předmět: Nováček :) Citovat

Ahoj, jsem Verča z Dobříše a je mi 22.
Asi do osmý třídy základky jsem nosila dlouhý vlasy, a to i pod zadek, ale pak mě to omrzelo a šla jsem nakrátko. Přišla éra barevných vlasů, od zelené, přes fialovou až po modrou. Žehlila jsem, tupírovala, gelovala, lakovala, to vše bez nějaké péče, až se divím, že to vlasy vydržely Embarassed

Co jsem se stala mámou dvou špuntů , snažím se vypadat trochu seriózněji, přestala jsem se barvit, žehlím a fénuji vyjímečně, vlasy se i přes "poporodní" vypadávání drží a už jsou po lopatky Wink

Rády bych je zas měla co nejdelší, i když je doma nosím prakticky jen v culíku či drdolu. O to jsem na ně pyšnější, když vyrazím ven a nechám si líbit věty typu: "Ty máš krásně hustý vlasy i po dětech." Razz

Častofórum pročítám a koukám na fotky a dnes jsem se rozhodla se zaregistrovat Smile Ráda vás poznámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 9:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Ať ti vlasy rostou Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.