Uvedení se nováčka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2bd5e2b9d053a0ac99251e907d150e28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pomurnik
8-20
8-20


Založen: 28.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 2:02 am    Předmět: Uvedení se nováčka Citovat

Dobrý večer, taktéž bych se všem rád představil.
Jmenuji se Petr, je mi 24 a jsem z jihočeského Protivína.
O fóru jsem se dozvěděl od své expřítelkyně, která je tady podle toho co jsem pochopil jedním z prominentních členů. Very Happy
Co se týká mých vlasů, už mnoho let je chci mít dlouhé aspoň pod lopatky, ale jelikož jsou vlnité, neskutečně husté, tak rostly vždy spíš do objemu. Teď už je relativně dlouhé mám, ale stačí zafoukat vítr a místo loken padajících na záda je to zas vrabčí hnízdo Very Happy
Abych se tak nějak popsal z hlediska zájmů.
1)hudba- mám rád velké množství žánrů a písní, ale jádro je v rocku a metalu 70. a 80.let- Led Zeppelin, Deep Purple, Rainbow, Scorpions
2)-Britský humor- miluji ironické a drsné vtipy, které umí jen Britové- Č.Trpaslík, Jistě pane ministře, Black Books apod.
3)historie- zejména válečná a umělecká, zajímá mě s výjimkami vše, hlavně Antika, Renesance a moderní doba od Napoleona po dnešek
4)Všechny možné záležitosti, které jsou typické pro geeky: fantasy, scifi, anime, PC hry
5) Z nějakých těch "normálních zájmů", turistika a cestování.
Určitě jsem na něco zapomněl, ale budu rád když se zeptáte. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 12:09 pm    Předmět: Citovat

Vítej na DV! Smile
Je vždycky příjemné, když se k našemu serveru připojí i nějaký gentleman a pomyslně vyváží tu dominující ženskou část komunity. Smile

Co se týče vlasů, v příslušných vláknech je tu k nalezení spoustu tipů k péči i úpravě, nebo prostě jen tak k zajímavostem a různým vychytávkám.

Server toho nabízí dost i v "nevlasových" vláknech - témata jsou rozličná (hudba, historie, literatura, PC, i takzvaná "zazrcadlová" část o mystice...). Máš sympatický výčet zájmů: třeba Tě něco z toho zaujme. Wink Budeme rádi, když se podělíš i o svoje postřehy, případně zkušenosti a tipy...

Přeji příjemné chvíle na Dv a za moderátory serveru srdečně zdravím!
Astrid
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 11:32 am    Předmět: Citovat

Vítej a ať se ti tu líbí : )
A přidej i fotky svých vlasů Mr. Green
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.