Vlasová kosmetika- kombinovat značky či nikoliv?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37595df79f54bc58eb5dd29a93828b36Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

no my s tygrikem nikdy moc nestridali a ted co sme objevily levandulovy uterkamm,tak se ho nechceme vzdat,druha lahev skoro vypotrebovana a oba mame stale nadychane leskle a moc prijemne vlasy.Myslim ze hoodne dlouho potrva nez se mi bude chtit sahnout po jinem Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

Já taky střídám několik šamponů, dokonce dávám jeden při prvním šamponování a druhý při druhém. Myslím, že to nemůže škodit - naopak, co v nějakém šamponu schází, to dodá ten druhý, takže vlasy nejsou jednostraně zatěžovány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

Já taky docela střídám, bylo mi to i doporučeno lékařkou, když jsem měla problémy s vlásky (konkrétně svědění a lupy), že aby si pokožka nezvykla. Takže střídám a moc mě to baví, protože ráda hledám a zkouším pořád něco nového... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

Mě to také bavilo, jenže teď když jsem šáhla po urtekramu už ho nechci dát z ruky Very Happy tak budu střídat alespoň druhy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Mě to také bavilo, jenže teď když jsem šáhla po urtekramu už ho nechci dát z ruky Very Happy tak budu střídat alespoň druhy Wink


Jasně, já až objevím šampon, ze kterého budu mít pocit "to je ono!", tak ho taky jen tak nevyměním... A budu se vyžívat v jiné oblasti, třeba péče o pleť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

To už mám za sebou také, ale když jsem zjistila, že má všechno stejné účinky nebo spíš neúčinky, začala jsem na sebe lít starý dobrý tea tree oil a jsem spokojená Laughing A že mi toho doma zbylo...já těch pleťových vod a krémů mám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:48 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
To už mám za sebou také, ale když jsem zjistila, že má všechno stejné účinky nebo spíš neúčinky, začala jsem na sebe lít starý dobrý tea tree oil a jsem spokojená Laughing A že mi toho doma zbylo...já těch pleťových vod a krémů mám Very Happy


Awerin, a používáš jen ten tea tree oil nebo i něco jiného? Vážně má tak dobré účinky.. ? Že bych si ho také opatřila - jaký máš,ten Australian Bodycare?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jasně odlíčím se a pak na čistou pleť nanesu ten tea tree oil...mně se osvědčil skvěle...Účinkoval řekla bych nejvíc ze všeho co jsem použila...jednu dobu jsem ho používala v kombinaci s tabletkama vitamínu B a zinku, to jsem měla úplně nejhezčí pleť. ale mohlo to být třeba i příznivými účinky tehdejšího počasí..může to být individuální...jako všechno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Awerin, nanášíš 100% tea tree oil na celý obličej? Nebo jen na některá místa, např. pupínky nebo mastnější místa? Nevím jestli jsem Tě dobře pochopila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Ono stačí strašně málo pár kapiček...a většinou to rozetřu po celém obličeji..
Llucy: Mám australian bodycare ale dobrý je také od Dr. Müllera Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.