Vlasová kosmetika- kombinovat značky či nikoliv?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ed1d842504a0adb241a6fb39a47ab58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 8:19 am    Předmět: Citovat

Nemůžu dopustit na systém permanentního střídání značek. Mým vlasům to prospívá nesrovnatelně víc než setrvávání u jakékoli značky. Názorem na Kerastase bohužel nemůžu posloužit Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 11:43 pm    Předmět: Střídání přípravků a značek Citovat

Někde jsem před časem četl - jedna z Vás o tom také o něco výše píše - že vlasová kosmetika se má střídat a že si na ni (na tu určitou značku) vlasy nemají zvyknout. Kupovat různé šampóny od různých výrobců, měnit je a pak se vracet zase k osvědčenému. Já sám si však vystačím s obyčejným březovým šampónem, který mám z Tesca za asi 13 Kč... Tak už to bývá. Jen málokdy se mi dostane do vlasů jiný šampón. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 8:06 am    Předmět: Citovat

Milovník Arrow počkej a Ty máš taky dlouhý vlasy? Shocked Proti gustu nic...,ale na šampon za 13kč nemám odvahu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 4:55 pm    Předmět: Citovat

Rokkan Arrow Já mám vlasy krátké, ale podle kadeřnice kvalitní. Mně ten šampón za 13 Kč stačí, i když vím, že si protiřečím - radím a sám se řídím pravým opakem. Ale nemám je extrémně krátké, vyholený nejsem, na fotbal nechodím... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 5:08 pm    Předmět: Citovat

Chlapi prý ve srovnání s ženskýma maji vlasy kvalitní, když teda je ješte mají.Totiž narozdíl od nás si je vědomě neničí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 1:19 am    Předmět: Moje vlasy Citovat

Jana napsal:
Chlapi prý ve srovnání s ženskýma maji vlasy kvalitní, když teda je ješte mají.Totiž narozdíl od nás si je vědomě neničí.




Měl bych je mít ještě dlouho, když se podívám na tátu a na dědu. Jen se musím smířit s šedinami, což se už ostatně stalo. Kdysi jsem si vyzkoušel, jak budu vypadat úplně šedivý a jedna kolegyně to pak komentovala tím, že jsem větší fešák než Richard Gere... Very Happy To potěší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 10:42 pm    Předmět: Citovat

Já používám systém střídání. Vždy mám doma aspoň 4 šampony zároveň a střídám podle momentální kondice vlasů. Většinou jsou to pečující pros uché vlasy apod. Teď zrovna mám: elséve pro lesk (moc dobrý), Gliss Kur Asia beauty (také prima), Vichy červený proti padání vlasů (mám dojem, že s délkou používání se účnnost snižuje,a le stejně jsem nic extra nezaznamenala) a Baronku (není špatná, ale ani nic extra). Logonu nebo LAveru zkusím příště, asi něco z kopřiv, jsem zvědavá. šampon a kůru s hennou jsem vyhodila, protože mám silné podezření, že právě kvůli nim mi začaly víc padat vlasy. TeĎ už to nepoužívám tři týdnu a vše je zase v normálu Smile . Jinak také varuji před -cony (ano, jsou hodně v Panténe), lepí se na vlasy, ale s každým novým mytím se ta předchozí vrstva neumyje dokonale, jen se odrbe, a na ty zbytky se pak nalepí nová vrstva. Vlasy jsou pak po více mytích samý silikon, ztěžklé a matné. Jo a včera mi jedna dívčina říkala, že po Fructis její mamce vypadaly vlasy. Nemusí to být samozřejmě pravda,ale i já mám s touto značkou mizerné zkušenosti, hrozně vysušuje, tak radši varuji... Confused
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 11:45 pm    Předmět: Střídání SSSampónů Citovat

Fairy Arrow Já si stále vystačím s jedním šampónem, tím březovým, za 13 Kč z Tesca. Very Happy Ale Tvůj přístup je podle jednoho článku, který jsem před časem četl, správný. Vlasová kosmetika se má střídat. Tady už jsem o tom také psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 6:01 pm    Předmět: Vlasová kosmetika- kombinovat značky či nikoliv? Citovat

Ahoj, potřebuji poradit ohledně tohoto : nevím, jestli používat šampón + kondicionér+masku atd vše od jedné značky, nebo jestli je jedno, že používám např.šampon elseve, kondicioner avon a masku fructis...Mockrát se mi totiž stalo, že mi jeden výrobek vyhovoval a druhý ne. Ale zas se bojím, aby v tom ty vlasy neměly zmatek. Chtěla bych vyzkoušet kůru na konečky Balea ( někdo tady doporučoval) ale koupě šamponu Balea se bojím, mám pochyby o kvalitě této značky.Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj maminecko,

třeba já používám šampon i kondicionér úplně jiné značky a celkem mi to vyhovuje. Někdy ten kondicionér vynechám, někdy ne, většinou na to ještě šoupnu odvar z kopřiv a všechno je v pořádku.
Ale každý má jiné vlásky, že...
Myslím, že by stálo za to to zkusit, a uvidíš...
Prostě všechno od jiné značky?
Proč ne.
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.