Vlasová kosmetika- kombinovat značky či nikoliv?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fdeb0efa4a60da0539565e3d0f4c70b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

Pořád Very Happy , vezmu zrovna ten šampon, na který mám náladu. Vetšinou ještě na první umytí jiný, než na druhé. Nebo když mám pocit, že mám vlasy mastnější, tak vezmu nějaký, který spíš vysušuje, a naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Já mám na vaně 3 až 4 šampóny. Beru ten, co mi padne do oka. Nebo jak říká Daniela. Když mám sušší vlasy, vemu takový co nevysušuje a naopak Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

Já taky prostřídávám, aktuálně mám 4 "aktivní" šampony, dřív jsem mívala max, dva, ale zrovna se mi tak sešly Embarassed
Taky je prostřídávám i podle účinku, protože dva z nich když se nechají déle, tak na moje vlasy působí i jako kondiš nebo maska, ale kdybych použávala jen je, tak budou vlasy za chvíli "přepečované" (nebo spíš přepumpované minerály a proteiny), což by taky nedělalo dobrotu, takže je prostřídávám... Plus mám ještě vždy v záloze klasický kopřivák nebo břízák na vymývání henny apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se s hlasem pro průběžný střídání - jenom zcela výjimečně se mi stane, že bych použila jedno vlasomydlo dvakrát bezprostředně po sobě (paranoia z dob, kdy mi jedna složka šamponů a balzámů udělala na vlasech a pokožky hlavy šílenou paseku). Momentálně jedu víceméně cyklus lávovka+henna, shikkakai + amla, lávovka +ajurvédickej šampon, kuchyňskej zábal + zbytek jednoho z drogérkovejch šamponů, lávovka + ajurvéďák. A pak už je zase čas na hennu. Občas mezi to ještě vpravím umytí mýdlem Visaka nebo vejcomedovým šamponem. Akorát tenhle cyklus samozřejmě obměňuju podle toho, jak mám čas si nechat na vlasech v klídku zábal. Jo ale kondiš zatím používám jenom jeden (ještě zbytek "chemieů) - ale já ho dávám jenom na vymejvání henny, takže jednou za měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki7
41-80
41-80


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ráda slyším Vaše reakce obratem a děkuji za ně Wink Na přírodní kosmetice jsem pár týdnů, tak zjišťuji postupně co a jak, každá rada se hodí Cool Je fakt, že jsem vždy jeden typ šampónu používala i půl roku nebo dýl, tak to zkusím takhle lážo plážo prostřídávat a ať se dějí zázraky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Také střídám - přírodu s chemií - a různe značky, dlouhodobé používání jedné kosmetiky mi zpusobuje zmaštění, plihnutí, lupy, svědění pokožky, vysušní vlasů a kdovíco ještě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Vždycky jsem šampony i kondicionéry střídala. Dříve tak, že jsem používala jeden šampon do vypotřebování a pak koupila jiný od jiné značky. U kondicionérů totéž. Teď nedávno jsem někde četla, že se mají střídat dva šampony stylem jednou umýt tím a podruhé oním, tak jsem teď najela na tento způsob. Zatím neumím vyhodnotit výsledky, resp. nezdá se mi, že by se mi v důsledku této změny vlasy nějak změnily. To spíš pozoruju zlepšení vlasů v souvislosti s jinými změnami návyků, ke kterým jsem přikročila inspirována místními články a příspěvky ve fóru Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

Já střídám, nemám ani snad šampon a kondiš z jedné řady...a nejspíš ani značky Very Happy ale to je spíš tím, že mám touhu zkoušet nové věci, moje vlasy snesou skoro vše bez úhony Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

Já střídám, jelikož mám problém s napěněním šamponu. Použít jeden šampon třikrát po sobě, tak to se nemusim ani obtěžovat mýt hlavu. Teda když bych si ho dala opravu hodně, tak by samozřejmě umyl, ale to bych zbankrotovala.
Svých šamponů mám momentálně 5 a ještě si půjčuju cizí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:29 pm    Předmět: stridani samponu Citovat

Ja stridam sampony skoro kazdou chvili,protoze kdyz neco dostanu od pribuznich musim i chci je vyzkouset. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.