Vlasová kosmetika- kombinovat značky či nikoliv?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30b6e33bc3e8403f44e354d68fc5b367Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Na jedné adrese mám 3 šampony (jeden z nich je i na tělo) a jeden kondicioner a na druhé adrese dva šampony a jeden kondicioner. Dohromady 5 šamp a 2 kond., nic se neopakuje. Dělá to mým vlasů lépe, než když jsem měla vždy jen jeden, kdy si vlasy zvykly a byly horší a horší.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 11:14 am    Předmět: Citovat

Rozhodně střídám a kombinuji - i když mám třeba od stejné řady šampon i kondiš, tak je nikdy nedávám po sobě a účinky jsou lepší než když jsem kdysi dávno striktně nekombinovala:).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 12:53 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
Rozhodně střídám a kombinuji - i když mám třeba od stejné řady šampon i kondiš, tak je nikdy nedávám po sobě a účinky jsou lepší než když jsem kdysi dávno striktně nekombinovala:).


Tak tak. Smile Mám už takhle vyzkoušené osvědčené kombinace a vím, co na moje vlasy zabírá. Pravda ale je, že už se mi taky podařilo dát dohromady přípravky, které k sobě zrovna moc nešly. Ovšem kdo se bojí experimentovat, je pak ochuzen o to, co se nad očekávání povede. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

Tak včera jsem zrovna měl na tohle téma rozhovor s kamarádkou/holičkou.
Tvrdila mi že bych měl šampóny a celkově vlasovou kosmetiku střídat, ale nedokázala mi přesně vysvětlit proč.

Osobně se k tomu stavim dost skepticky, na Gliss kur nedám dopustit.Nějakej Avon nebo Schauma mi nikdy moc nepomohly.S Gliss kurem se mi krásně rozčesává ráno i přes den.
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkaivs
0-7
0-7


Založen: 4.12.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

taky stridam, nekdy uplne, takze sampon a kondicioner od ruznych znacek a nekdy tak, ze mam sampon i kondicioner od stejne znacky, ale ne ze stejne rady... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ja se nikdy nekoukala na to, jestli je to od stejne znacky nebo ne, spis jestli mi to sedi nebo nesedi ....

Nakonec jsem zustala verna kombinaci Alverde (sampon/kondis) + Balea(sampon) a prvni myti po henne zluty Glisskur (bezoplachova kura)
A do toho jeste Princeznu na rozcesavani (kdyz nepouziju Glisskur)

Za mne kombinovat ano, ale byt pripraven ze to chvili zabere, bude to stat nejaky ten peniz a obcas to na hlave zpusobi mensi docasnou katastrofu .... Smile
Ale ten vysledek za to stoji. Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út září 08, 2015 10:35 am    Předmět: Citovat

Já vím, že už se to tu x-krát řešilo, ale stejně se musím zeptat: Střídáte, i když používáte čistě přírodní šampony (shikakai, vejco-medový, žitná mouka, a asi i soda by se sem dala zahrnout...)?

Protože za sebe chápu střídání u chemie. Třeba kdysi jsem měl šampon od YR (myslím s nějakými obilnými proteiny nebo tak nějak) a ten mi velice vyhovoval. Asitak 2 balení. Potom se příznivý efekt vyčerpal a začalo mi to smrdět a vůbec vadit. Ale jde o to, že ty ,,špatné" složky jsem tam cítil od začátku, jen ty pozitivní efekty převažovaly... (Na druhou stranu ten s mákem a mandlovým mlékem od Avonu mi vyhovoval celou dobu a používal jsem ho, dokud ho vyráběli.)

Ale u té čisté přírody to je jiná (dobře, teď nepočítám alergii na shikakai, kterou jsem nepoznal hned na začátku, protože v té době ty reakce nebyly tak hrozné a přičítal jsem je něčemu jinému). V jogurtovém šamponu podle mě není nic, co by časem vlasům mohlo vadit. Navíc někdy od května téměř nepoužívám nic jiného a vlasy si stále libují (a nic jiného mi za tu dobu nesedlo líp). Nejen, že se s tím skvěle rozčesává, ale vlasy se ani netváří, že by té hydratace někdy hodlaly mít dost. Skoro naopak - mám pocit, že právě pravidelné používání jogurtového šamponu mi zachraňuje konečky.
A umytí kondiconérem na prostřídání? Zdaleka nesedl tak jako jogurtový šampon. Spíš se tvářil jako vhodný doplněk, když se mi jednou povedlo šamponu udělat málo.

Máte teda někdo podobnou zkušenost - že když vám něco zcela bez výhrad vyhovuje, tak střídání není nutné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 08, 2015 11:26 am    Předmět: Citovat

Ne, když mi něco vyhovuje, tak můžu použít maximálně na dvě mytí po sobě. Pak musím dát něco jiného. A to používám přírodní kosmetiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 08, 2015 12:01 pm    Předmět: Citovat

Já nestřídám, pokud nemusím. Ono teda obvykle po nějakých pár týdnech přestane mít to samé až tak dobrý účinek, tak to na chvíli změním. Ale třeba
tento tuhý šampon používám v podstatě čtyři měsíce v kuse a pořád dobré. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út září 08, 2015 12:11 pm    Předmět: Citovat

Ono tohle má asi každej jinak (podle toho, jak jsou vlasy "mlsný"). Já to mám teda trochu extrém, protože mí vlasy jsou nejspíš fakt gourmeti (čti mlsný jako koza), takže ať najdu cokoli a ony se po prvních pár umytí (případně nakondišování/natužení) tváří, že jim to už ani víc vyhovovat nemůže, tak se stejně po kratší či delší době začnou ošklíbat (a většinou už na druhý použití po sobě není ten výsledek tak dobrej jako napoprvé). Takže téměř fanaticky střídám.
(Teď teda zkouším striktní no poo, ale zatím jsem v přechodový fázi a vlasy se na střídání vody s vodou netvářej ani nadšeně, ani zvlášť zpruzeně, tak uvidíme, jak se to bude odvíjet dál.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.