Pole dance
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00e95859f1f535a9b380ac46533469d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 6:38 pm    Předmět: Pole dance Citovat

tak ženy, kdo jako já propadl kouzlu tance na tyči? Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 7:26 pm    Předmět: Citovat

Vzhľadom na to, že nie som ženská, moc nemôžem prispieť k pôvodnej otázke Razz ale ja to zo svojej perspektívy vnímam ako fajn šport s tým, že nechápem, prečo to chlapi považujú za "sexi"... raz som to videl naživo a ostatní neuveriteľne slintali a civeli, mne bolo trápne jednak kvôli tomu, že mi to prišlo dosť slizké a jednak že som tým ženským videl až do kuchyne... :\ inak teda nešlo o striptíz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 7:31 pm    Předmět: Citovat

Gore napsal:
Vzhľadom na to, že nie som ženská, moc nemôžem prispieť k pôvodnej otázke Razz ale ja to zo svojej perspektívy vnímam ako fajn šport s tým, že nechápem, prečo to chlapi považujú za "sexi"... raz som to videl naživo a ostatní neuveriteľne slintali a civeli, mne bolo trápne jednak kvôli tomu, že mi to prišlo dosť slizké a jednak že som tým ženským videl až do kuchyne... :\ inak teda nešlo o striptíz...


považují to za sexy právě proto, že jim de vidět až do kuchyně....

ale jinak myslím, že to může být i elegantní a zároveň velmi, velmi náročný sport Arrow https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cQMkm0bqRvo

ps: začínám o tom čím dál tím víc uvažovat.... líbí se mi to Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

Mno, obdivuju, jak jsou ty ženské schopné ovládat tělo, protože jsou to kolikrát neuvěřitelné pozice a určitě i pěkná makačka. Vypadá to dobře na fotkách, ale jinak mě to vůbec neuchvacuje.
Stejně jako mi nic neříká například běh.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 10:17 pm    Předmět: Citovat

Mně se toto odvětví líbí. Je to na oko pěkné a pro tělo prospěšné, co se týče ohebnosti a fyzičky. A až budu jednou bydlet ve svém, tak bych si ráda takovou tyč na pole dance pořídila i k sobě domů. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 10:28 pm    Předmět: Citovat

Mně se líbí fotky z pole dance (asi víc než ten tanec samotný) a tyhle tanečnice hrozně obdivuju, jak jsou posílený, ohebný a šikovný. Ovšem sama bych se do toho nepustila - zaprvé mám problém se takhle moc vysvlékat před cizíma lidma (tím myslím další lidi na lekci), a pak bych taky nechtěla dělat sport, ze kterýho bych měla modřiny a spáleniny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

za sebe můžu jen doporučit, přijde mi na tom úžasný to, jak jsou rychle vidět pokroky, ta radost, když se vám povede nový prvek Smile ale jinak s těma modřinama a spáleninama se holt musí počítat no, bez toho to nejde, ale ono časem si na to tělo zvykne, že už se ty modřiny tolik nedělají, každopádně těch pár modřin za ty výsledky stojí, alespoň pro mě Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 6:24 pm    Předmět: Citovat

Tiež ma to zaujalo z jednoduchého dôvodu, je to makakčka na celé telo a vidím v tom skvelú posilku Smile a modriny a spáleniny si nosím zo steny takže to už je aj tak jedno Smile rozhodne by som to chchela skúsiť Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 10:50 am    Předmět: Citovat

Náhodou, na YT je kopu ukážok, že okolo tyče tancujú aj muži. Very Happy
Na pole dance sa chystám už pol roka a stále som sa k tomu nedostala. Takže dík za pripomenutie, konečne som sa do toho dokopala a budúci týždeň ma čaká prvá lekcia. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

Chodila jsem asi rok jednou týdně. A musím říct, že nikdy jsem se necítila tak sexy jako právě při pole dance. Vždycky po každé lekci jsem byla ohromně nabitá energií a sebevědomí ze mě stříkalo Laughing Na druhou stranu je to ale vážně celkem náročné a někdy i dost bolestivé (a na modřiny hodně trpím normálně, natož při tomto sportu). Skončila jsem kvůli tomu, že jsem se odstěhovala z Prahy a u nás na jihu tento sport v tu dobu nebyl (možná už teď je, nepátrala jsem). Někdy mi to velmi chybí a ráda vzpomínám. A taky pokaždé, když se někdo doslechl, že to provozuji, bylo hned o téma postaráno, lidi to dost zajímá Cool Stejně si jednou tu tyč domů pořídím (ačkoliv máme sádrokartonové stropy) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.