dalsi novacik na DV

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=297dad48d4576a8f537724ef6892b249Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiffani
8-20
8-20


Založen: 4.3.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 11:54 pm    Předmět: dalsi novacik na DV Citovat

Ahoj, po takmer roku sa mi podarilo rozbehat svoje konto na DV.cz (forum ma akosi nechcelo, aj ked sa Aha - dakujem! - snazil pomoct). Na DV.cz som narazila minuleho roku, ked som vdaka vlastnej hluposti zasla do kadernictva, ktore som nepoznala a z vlasov takmer po pas sa stali vlasy kratke trochu ponize ramien. Po niekolkych tyzdnoch nadavok samej sebe a zmiereniu sa s tym, ze rast vlasov potrebuje cas, som priebezne citala rady ci uz tu na fore, alebo celkovo na internete. Momentalne mam vlasy pomerne dlhe (do pasa mi chyba asi 12 cm) - a mozno aj preto ma forum vzalo na milost Wink

Vlasy mam vlastne cely zivot pomerne dlhe, nefarbene (kedysi som nemohla kvoli mamine, dnes kvoli vlastnej lenivosti).

Kedze som tu uz sama pre seba nasla niekolko zaujimavych rad, snad aj ja prispejem uzitocnou troskou do mlyna, ktora pomoze niekomu inemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.