Miss ČR 2013
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07ac5070b94aa27897c6d3497051436bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mike
8-20
8-20


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 7:32 am    Předmět: Miss ČR 2013 Citovat

Tak nám zvolili nejkrásnější dívkou roku 2013 v záplavě dlouhovlásek
jedinou krátkovlásku ze všech soutěžících. Že by reklama na vylepané sestřihy ? Co si o tom myslíte, dlouhovlasí přátelé ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:01 am    Předmět: Citovat

Já teda nevím, ale byly tam mnohem hezčí a přirozenější holky. Ta krátkovlasá se mi zdá taková nějaká celá v křeči na fotkách a na hodně z nich stojí nějak nepřirozeně. Confused

Navíc ÚPLNĚ NESNÁŠÍM ty rádoby sexy fotky, na kterých vypadají jako šlápoty. Mr. Green Spíš mě to přijde k smíchu a trapné.

http://archiv.ceskamiss.cz/page-homepage.html
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:44 am    Předmět: Citovat

Předem říkám, že zhruba vím, co se do takových soutěží hlásí a že často není moc z čeho vybírat. Člověk se až diví, kdo všechno si o sobě myslí, že na to má a nebo kolik maminek a babiček věří, že má doma krasavici.
Ale dobře, nakonec je z toho tato desítka.

Problém je v tom, že teď Miss vybírá veřejnost. A česká veřejnost vybírá šedý průměr, obyčejnou holku, jakých u nás v ulici potkám za den patnáct. Taková ale neodpovídá požadavkům na soutěže Miss a bohužel nás v zahraničí bude reprezentovat velmi chabě Sad
A to už nemluvím o tom, že se má jednat o jakousi 'nejkrásnější dívku ČR'.

K vítězce, je to obyčejná holka. Pohledná ano, ale nikoli krásná. Malé oči, krátký nos a droubounká ústa. Jediným plus je vysportovaná postava, kde nečouhají kosti a netřese se povolená tkáň. To je opravdu dobře. Krátké vlasy ji diskvalifikují. Bohužel.
Takže z pohledu těchto soutěží je vítězka neúspěch.

To, že se nemusí líbit ani mně, je vedlejší. Kdyby vyhrála dívka dle mého osobního vkusu, asi by se nemohla vydávat za Češku, protože se mi líbí jižní krása.

Poslední věc, co bych zmínila je váha. Vzhledem k tomu, že TV přidává 6-8 kg jsou dívky opět na podváze. Aneb ve skutečnosti při své výšce působí jako kudlanky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:49 am    Předmět: Citovat

Soutěž MISS jsem v telce nesledovala, tak nevím, jak moc byla vítězka křečovitá . Viděla jsem až dnes ráno její fotky na netu a na nich se mi zdá sympatická a hezká. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:56 am    Předmět: Citovat

Mně se docela líbí ta Kovandová, ale řekla bych, že jí na tý slavný fotce nevyretušovai jednu ruku (má ji chlupatou a nemá ji tak lesklou a opálenou Twisted Evil

Jinak jako nevím no, my už kolik let to nesledujeme. Včera jediná koukatená věc byla na Primě ZOOM o prasatech bradavičatých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 9:01 am    Předmět: Citovat

Prohlížím si galerii MISSEK - a hlavně ty blondýnky jsou nějaké zaměnitelné - jedna jak druhá! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

i když má krátké vlasy, tak mi přišla nejsympatičtější. Když sem se podívala na jakoukoli fotku, tak jsem si všimla nejprve jí. Já myslím, že vybrali dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 11:08 am    Předmět: Citovat

Nevím, co to jsou vylepané střihy a nevím, proč bych měla jakožto "dlouhovlasáč" dělat haló z toho, že vyhrála krátkovlasá. Nejsem fanatik a znám spoustu žen, kterým krátké moc sluší a vypadají dobře.
Naopak, je to aspoň změna oproti vítězkám z předchozích let, které vypadají všechny stejně.
Ale nijak zvlášť mě vítězka nebere, stejně jako druhá a třetí výherkyně, ale to je normální, nepamatuju si už, kdy se mi nějaká z Miss nějak extra líbila, ty holky, co se tam hlásí a dostanou se až do první desítky asi nebudou moje typy.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 12:07 pm    Předmět: Re: Miss ČR 2013 Citovat

Mike napsal:
Tak nám zvolili nejkrásnější dívkou roku 2013 v záplavě dlouhovlásek
jedinou krátkovlásku ze všech soutěžících. Že by reklama na vylepané sestřihy ? Co si o tom myslíte, dlouhovlasí přátelé ?



Wow, tahle teorie, že je to reklama na krátké střihy je naprosto k smíchu. Proč je mezi dlouhovláskami rozšířená paranoia, že se vám kadeřnice snaží za každou cenu ostříhat vlasy? Kadeřnictví většinou naopak vydělají více na vlasech dlouhých. Třebaže jsou dlouhé vlasy asi pěknější než ty krátké, někdy po ostříhání ženská úplně prokoukne. A nevím, jak vy, ale já bych určitě raději měla krátké zdravé vlasy, než dlouhé vysušené cancoury.

Každému se samozřejmě líbí něco jiného, ale nedefinujme prosím krásu pomocí dlouhých vlasů. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 12:15 pm    Předmět: Citovat

Ale kadeřnice a kadeřníci CHTÉJÍ stříhat a hodně a často. Krátký účes totiž přivede zákaznici do jejich podniku cca jednou za měsíc, aby si udržel tvar. A to se pak penízky sypou. A krátké vlasy se taky musí tužit, foukat a lakovat a to jsou zase další peníze.
Ale to už jsme OT Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.