Miss ČR 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c7f5390d773ff17fdad7bbbda78c07bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 3:04 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing zdieľam názor s Yoko Laughing Laughing Laughing
Aj keď poukazovať na (ne)inteligenciu tých, čo si lejú na hlavu peroxid je trochu prehnané, mne to skôr pripadá ako keby baba potrebovala zo seba robiť niečo, čo proste nie je a nejako zaujať.

Niekomu to prospeje, niekomu uškodí, to je tak s každou farbou vlasov.

Osobne neznášam kombináciu peroxid+ predĺženie vlasov+ silikónové kozy aspoň osmičky+ duck face+ metrové umelé nechty+ vytrčená riťka+ ČIERNE OBOČIE Very Happy a životný postoj "čo nevidíte aká som dôležitá" Very Happy ale to je skôr tragédia tej konkrétnej osoby, myslím že si to nezaslúži povýšiť na životný štýl Laughing

Ako tak pozerám "naše" finalistky Miss Universe a Miss Slovensko, je tam značná prevaha tmavovlasých dievčat. Asi nám na SVK dochádza peroxid Laughing Laughing Nie nie, mňa to teší že sa do popredia dostáva skôr slovanská prirodzenosť, je to pekné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 3:24 pm    Předmět: Citovat

A ze je v soutezi obecne malo zrzek a nadto se nezucastnila zadna modro/zeleno/fialovovlaska... Twisted Evil Takova by zaujala na prvni pohled. Kdyz uz se jich polovicka necha prifouknout, nebo orezat, tak takova drobnost se ztrati... Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 4:30 pm    Předmět: Citovat

Buď ste odveci vy alebo ja, ale ja medzi tými tohtoročnými misskami nevidím žiadnu peroxidku Very Happy
...zato táto z minulého roka s prehľadom prebíja úplne každú, čo som tam videl http://archiv.ceskamiss.cz/miss-lenka-sindelarova-145.html Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 5:21 pm    Předmět: Citovat

Nelianna2 napsal:
Laughing Laughing Laughing zdieľam názor s Yoko Laughing Laughing Laughing
Aj keď poukazovať na (ne)inteligenciu tých, čo si lejú na hlavu peroxid je trochu prehnané, mne to skôr pripadá ako keby baba potrebovala zo seba robiť niečo, čo proste nie je a nejako zaujať.

Niekomu to prospeje, niekomu uškodí, to je tak s každou farbou vlasov.

Osobne neznášam kombináciu peroxid+ predĺženie vlasov+ silikónové kozy aspoň osmičky+ duck face+ metrové umelé nechty+ vytrčená riťka+ ČIERNE OBOČIE Very Happy a životný postoj "čo nevidíte aká som dôležitá" Very Happy ale to je skôr tragédia tej konkrétnej osoby, myslím že si to nezaslúži povýšiť na životný štýl Laughing

Ako tak pozerám "naše" finalistky Miss Universe a Miss Slovensko, je tam značná prevaha tmavovlasých dievčat. Asi nám na SVK dochádza peroxid Laughing Laughing Nie nie, mňa to teší že sa do popredia dostáva skôr slovanská prirodzenosť, je to pekné.


Přijde mi, že když si nechaj nastavit vlasy, nalepit umělý nehty, umělý řasy a některý i zvětšit prsa, k tomu brutální makeup, tak tím úplně zabijou krásu, kterou by jinak přirozeně měly. Nic proti nehtům, nic proti prodlouženým vlasům nebo umělým prsům zvlášť, ale všechno dohromady je opravdu tragédie. Mám spoustu kámošů mezi klukama a ani jednomu se tyhle typy nelíbí, většinou mají holky, který to zas až tak nepřehání a nevypadají jako zmenšenina barbie, ale jako živý bytosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 5:41 pm    Předmět: Citovat

Gore napsal:
Buď ste odveci vy alebo ja, ale ja medzi tými tohtoročnými misskami nevidím žiadnu peroxidku Very Happy
...zato táto z minulého roka s prehľadom prebíja úplne každú, čo som tam videl http://archiv.ceskamiss.cz/miss-lenka-sindelarova-145.html Shocked


Hodně záleží na fotce. Třeba tady mě přijdou ty dvě o dost hezčí, než Lenka.
http://nd05.jxs.cz/892/892/7e765f6418_82723766_o2.jpg
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 5:50 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Gore napsal:
Buď ste odveci vy alebo ja, ale ja medzi tými tohtoročnými misskami nevidím žiadnu peroxidku Very Happy
...zato táto z minulého roka s prehľadom prebíja úplne každú, čo som tam videl http://archiv.ceskamiss.cz/miss-lenka-sindelarova-145.html Shocked


Hodně záleží na fotce. Třeba tady mě přijdou ty dvě o dost hezčí, než Lenka.
http://nd05.jxs.cz/892/892/7e765f6418_82723766_o2.jpg


.. a asi i na subjektivním vnímání, páč zrovna tady mi přijde o 2 třídy hezčí a zajímavější než ty dvě..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím, jak nemám ráda krátké vlasy, tak dokážu říct, že někomu opravdu sluší a naše nová Miss mezi ně určitě patří... Má i hezký obličejík, takže mi opravdu nevadí, že tentokrát to vyhrála krátkovláska. Zřejmě i proto, že letos jsem neměla žádnou velkou favoritku, přišly mi slečny všechny nějak stejné a když mě konečně nějaká zaujala byla to ta, která nakonec skončila jako druhá, takže jsem letos opravdu spokojená... xP Máme originální Miss, která sice ve světové soutěži asi nemá šanci, ale pořád je hezčí než polovina bývalých vítězek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 7:52 pm    Předmět: Citovat

Gore napsal:
Buď ste odveci vy alebo ja, ale ja medzi tými tohtoročnými misskami nevidím žiadnu peroxidku Very Happy
...zato táto z minulého roka s prehľadom prebíja úplne každú, čo som tam videl http://archiv.ceskamiss.cz/miss-lenka-sindelarova-145.html Shocked

Shocked jak je jen možný, že tahle nevyhrála?!
ale zase na té fotce co sem dávala zetonek, se mi vážně nelíbí...

No a peroxidový blond byly podle mě všechny ty tři blondýny, co tam byly.
Mně se docela líbila trojka.
No a k vítězce - já vám nevím, ale přišlo mi, že se často hrbila, neměla moc křivky a tak... v obličeji se mi vlastně zdála hezká, ale jinak na mě s těmi krátkými vlasy mezi těmi ostatními působila vyloženě antisexi
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 5:01 am    Předmět: Citovat

Hanča, pod to sa podpisujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otmar
0-7
0-7


Založen: 27.9.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 11:05 pm    Předmět: Citovat

Dočetl jsem se, že 80% mužů fandí dlouhým vlasům u žen, 12% na tom nelpí, ale také raději dlouhovlásky, je mi tedy divné, že letos hlasovalo pouze zbylých 8%. Takže zase jako ve všem podvod! Ať se Michaela Maláčová stydí! Ahoj kamarádi, Otmar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.