Miss ČR 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81812b40707558629448749194f2321eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 12:15 am    Předmět: Citovat

A kde si sa to dočítal? kto robil výskum a akým spôsobom?
Je síce veľmi jednoduché použiť takéto hotové informácie, ale málokedy sú podobné štatistiky pravdivé, zvlášť keď podľa mňa muži vlastne ani nevedia, čo sa im na ženách páči, vlasy sú len povrchný znak predsalen, len kvôli tomu sympatie nevznikajú...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 9:32 am    Předmět: Citovat

otmar napsal:
Dočetl jsem se, že 80% mužů fandí dlouhým vlasům u žen, 12% na tom nelpí, ale také raději dlouhovlásky, je mi tedy divné, že letos hlasovalo pouze zbylých 8%. Takže zase jako ve všem podvod! Ať se Michaela Maláčová stydí! Ahoj kamarádi, Otmar.


No, je možné, že 80% mužů fandí dlouhým vlasům, ale to ještě neznamená, že se těch 80% mužů s chutí neohlédne za krátkovlasou šťabajznou. A i když mohu soudit jen podle fotek, letošní miss šťabajzna určitě je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 9:41 am    Předmět: Citovat

otmar napsal:
Dočetl jsem se, že 80% mužů fandí dlouhým vlasům u žen, 12% na tom nelpí, ale také raději dlouhovlásky, je mi tedy divné, že letos hlasovalo pouze zbylých 8%. Takže zase jako ve všem podvod! Ať se Michaela Maláčová stydí! Ahoj kamarádi, Otmar.

Spiknutí temného uskupení s cílem podmanění a zotročení dlouhovlásek, juhů, už je to tu Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 12:38 pm    Předmět: Citovat

A ten výskum robili zasa americkí vedci? Twisted Evil
Ja teda nie som muž, no myslím že aj pri súťaži akou je Miss sa pozerá na ženu ako celok. To, že má slečna vlasy krátke ju asi spravilo výnimočnou medzi ostatnými. A možno má aj iné prednosti, vďaka ktorým sa stala víťazkou.
Aj tak celé "súťaže krásy" sú nezmyselné. Razz
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
A ten výskum robili zasa americkí vedci? Twisted Evil
Ja teda nie som muž, no myslím že aj pri súťaži akou je Miss sa pozerá na ženu ako celok. To, že má slečna vlasy krátke ju asi spravilo výnimočnou medzi ostatnými. A možno má aj iné prednosti, vďaka ktorým sa stala víťazkou.
Aj tak celé "súťaže krásy" sú nezmyselné. Razz


To museli byť jedine americkí vedci Laughing Rolling Eyes A hej, celé je to nezmyselné. Však, počuli ste niekedy, že by nejaký muž pri otázke aké ženy sú podľa neho krásne poukázal na nejakú miss-ku? Idea Už som sa stretla s rôznymi názormi heh, ale miss medzi nimi nebola....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 4:48 pm    Předmět: Citovat

Výsledky průzkumu se mi zdají přehnané, navíc chybí definice co těch 80% mužů považovalo za dlouhé vlasy... Ta miss vypadala docela dobře. Ale největší problé..m vidím v těch definicích. Ta procenta mi přijdou přehnaná, kdo to vlastně dělal ten průzkum a dodržel všechna pravidla? Já bych řekl, že nejvíc mladých holek nemá ani dlouhé ani krátké, těch 92% mužů chtělo nejspíš vyjádřit že neradi holohlavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 11:17 am    Předmět: Citovat

Průzkumy veřejného mínění pro mě nemají absolutně žádnou hodnotu, protože nějaký vybraný vzorek nevypovídá nic o celkovém obyvatelstvu... výsledky nějakých průzkumů se objevují pořád a mě se nikdy nikdo na nic neptal! Aby to opravdu o něčem vypovídalo, museli by odpovědět všichni, kdo patří do cílové skupiny (např. všichni obyvatelé ČR určitého věku), a to asi není proveditelné.

Vítězka mi nepřipadá moc krásná, ale viděla jsem je jenom na fotkách, ne to vysílání, protože mi tato soutěž připadá dost stupidní. Podle fotek se mi líbila č. 6 Anna Avakjanová.

A četla jsem něco o tom, že mezinárodních soutěží se dále zúčastní jenom ty, kdo byly na druhém a třetím místě? Koukala jsem na nějaký článek, kde psali, že Leová je Česká Miss Earth a Kovandová Miss World? Takže vítězka na mezinárodní soutěže nepojede? Nějaké divné, ne? V tom případě je asi lepší vyhrát 2. nebo 3. místo než první?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 3:19 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že ta první jede na Miss Universe. Ale mám v těch soutěžích a titulech zmatek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 7:50 am    Předmět: Citovat

Aha, Miss Universe. Na tu jsem zapomněla. Myslela jsem, že ta největší soutěž je Miss World.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 9:31 am    Předmět: Citovat

Mě trochu mrzí, že v Miss Universe nesoutěží třeba i klingonky a podobně, takhle je to takové... nudné Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.